Prawo

AKTUALIZACJA: Znamy nazwiska sędziów, którzy podpisali listy poparcia dla kandydatów do KRS

Do informacji dotarł portal wpolityce.pl.

Listy poparcia dla kandydatów do KRS były tematem najgorętszych dyskusji politycznych ostatnich tygodni. Portal wpolityce.pl dotarł i ujawnił pełną listę sędziów, którzy owe listy podpisali.

Pełna lista sędziów:

1/ Adam Jan Abraszek – SSR w Zamościu

2/ Adam Michalak – SSR w Koninie

3/ Adam Klank – SSR w Rudzie Śląskiej

4/ Adrianna Wziętal – SSR w Bytomiu

5/ Agata Pędracka – SSR w Rybniku

6/ Agnieszka Anna Waalkowiak – SSR w Elblągu

7/ Agnieszka Ewa Dudek – Kowalska – SSR w Mysłowicach

8/ Agnieszka Gołaszewska – SSR Warszawa

9/ Agnieszka Halina Hajto – SSR dla Krakowa

10/ Agnieszka Joanna Kapuścińska – SSR w Poznaniu Stare Miasto

11/ Agnieszka Józefa Zachariarz – Kawaler – SSR w Jaworznie

12/ Agnieszka Justyna Biel – SSR Katowice – Wschód

13/ Agnieszka Matysek – SSR w Kielcach

14/ Agnieszka Stachniak – Rogalska – SSR dla Warszawy – Żoliborza

15/ Agnieszka Zielińska – SSR w Wieliczce

16/ Aleksandra Emilia Ziółkowska – Majkowska – SSR dla m.st. Warszawy

17/ Aleksandra Helena Korusiewicz – SSR w Myszkowie

18/ Aleksandra Rutkowska – SSR Wrocław – Wschód

20/ Alicja Jaskuła – SSR w Jarosławiu

21/ Alina Basińska – SSO w Tarnobrzegu

22/ Alina Danuta Szostakowska – SSR w Wieliczce

23/ Andrzej Bartecki – SSR w Zamościu

24/ Andrzej Obcowski – SSR Katowice Wschód

25/ Andrzej Sak – SSO w Zamościu

26/ Andrzej Skowron – SSR w Tarnowie

27/ Andrzej Wachowski – SSR w Jarosławiu

28/ Andrzej Wiechowski – SSR w Jarosławiu

29/ Aneta Michałek – SSR w Zamościu

30/ Aneta Szarejko – Płończak – SSR w Słubicach

31/ Aneta Wlezień – SSR w Biłgoraju

32/ Anna Beata Jamróz – SSR w Jaworznie

33/ Anna Białobrzeska – Stybel – SSR w Jarosławiu

34/ Elżbieta Dalkowska – SSR w Gdyni

35/ Anna Katarzyna Parka – SSR Katowice Wschód

36/ Anna Kiliańska – SSR w Tarnobrzegu

37/ Anna Lipiarz – SSR w Nisku

38/ Anna Maria Jabłońska – Ostręga – SSR w Jaworznie

39/ Anna Mirosława Hajduk – SSR Katowice Wschód

40/ Anna Pałarz – SSR w Olsztynie

41/ Anna Polańska – Ziobro – SSR w Stalowej Woli

42/ Anna Roszkowska – SSR w Jarosławiu

43/ Anna Sekuła – SSR Katowice Wschód

44/ Anna Wróbel – SSR w Przeworsku

45/ Antoni Rafał Batko – SSR w Zawierciu

46/ Arkadiusz Adam Wołoszczuk – SSR Poznań Stare Miasto

47/ Arkadiusz Cichocki – SSO w Gliwicach

48/ Arkadiusz Czerwoniuk, sędzia Wojskowego Sądu Garnizonowego w Szczecinie

49/ Arkadiusz Hryniszyn – SSR w Stalowej Woli

50/ Arkadiusz Kopańko – SSR w Krasnymstawie

51/ Arleta Konieczna – SSR w Kaliszu

52/ Arnold Arski – SSR w Krasnymstawie

53/ Artur Jan Szymański – SSR w Zamościu

54/ Artur Żurawik – WSA w Gliwicach

55/ Barbara Gałka – SSR w Biłgoraju

56/ Barbara Iwańczyk – Lekan – SSR w Biłgoraju

57/ Barbara Kawecka – SSR w Zawierciu

58/ Barbara Klepacz – SSR w Gliwicach

59/ Barbara Klepacz – SSR w Gliwicach

60/ Barbara Maria Barszczewska – SSR w Tomaszowie Lubelskim

61/ Barbara Rzekęć – SSR w Przeworsku

62/ Barbara Rzekęć – SSR w Przeworsku

63/ Barbara Urszula Kwiecińska – SSR Katowice – Wschód

64/ Bartłomiej Dominik Jochemczyk – SSR Katowice wschód

65/ Bartłomiej Marchlewski – SSR w Zabrzu

66/ Bartłomiej Migda – SSR dla KRakowa Nowej – Huty

67/ Beata Aleksander – Brzyska – SSR w Jarosławiu.

68/ Beata Bury – SSR w Rzeszowie

69/ Beata Danuta Dropek – Łazur – SSR w Tomaszowie Lubelskim

70/ Beata Elżbieta Włoch – SSR w Jaworznie

71/ Beata Kozicka – sędzia WSA w Gliwicach

72/ Beata Maria Siubdzia – SSR w Częstochowie

73/ Bogna Olma – SSR Poznań Stare Miasto

74/ Bożena Miliczek Ciszewska – WSA w Gliwicach

75/ Dagmara Pawełczyk – Woicka – SSR Kraków – Podgórze (obecnie Prezes Sądu Okręgowego w Krakowie, członek KRS)

76/ Daniel Jurkiewicz – SSR Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu

77/ Danuta Felińska – Żukowska – SSR w Poznaniu Stare Miasto

78/ Daria Magdalena Popłonyk – SSR dla m. st. Warszawy

79/ Dariusz Andrzej Pawłyszcze, SSO w Krakowie

80/ Dariusz Jan Krzysiak – SSO w Zamościu

81/ Dariusz Józef Drajewicz – SSR dla Warszawy Mokotowa (wiceprzewodniczący Krajowej Rady Sądownictwa)

82/ Dariusz Marek Cieślik – SSR w Bydgoszczy

83/ Dariusz Rutkowski – SSO we Wrocłąwiu

84/ Dorota Bobrowicz – SSR w Gorzowie Wielkopolskim

85/ Dorota Charkiewicz – SSR dla m.st. Warszawy

86/ Dorota Kosa – SSR w Zamościu

87/ Dorota Radlińska – SSO w Warszawie

88/ Dorota Szarek – SSO w Warszawie (delegowana do ministerstwa sprawiedliwości)

89/ Edyta Zofia Dzielińska – SSR dla m.st. Warszawy (obecnie w KRS)

90/ Edyta Żarkiewicz – WSA w Gliwicach

91/ Emil Szczepanik – SSR dla m. st. Warszawy

92/ Ewa Ankiewicz – SSR w Wieliczce

93/ Ewa Danuta Barańska SSR w Dąbrowie Górniczej

94/ Ewa Danuta Korszeń – SSR dla m. st. Warszawy

95/ Ewa Danuta Korszeń – SSR dla m. st. Warszawy

96/ Ewa Hełmecka – SSR w Lubartowie

97/ Ewa Janicka Staniek – SSR Poznań Stare Miasto

98/ Ewa Janik – SSR w Rybniku

99/ Ewa Kopczyńska – SSR w Nisku

100/ Ewa Magdalena Langer – SSR w Katowice – Wschód

101/ Ewa Majwald-Lasota, Prezes Sądu Rejonowego w Rybniku

102/ Ewa Monika Góra – Stasikowska – SSR w Jaworznie

103/ Ewa Teresa Motyczyńska – Pałys – SSR w Wieliczce

104/ Ewa Urszula Degowska – SSO w Płocku

105/ Ewa Żarkiewicz-Marek -SSR w Rudzie Śląskiej

106/ Grażyna Danuta – Lipa – SSR w Chrzanowie

107/ Grażyna Kołodziejska – SSA w Warszawie

108/ Grażyna Łuczak – SSO w Tarnobrzegu

109/ Grażyna Maria Josse – Pankowska – SSO w Zamościu

110/ Grażyna Pizoń – SSR w Nisku

111/ Grażyna Wrzosek – SSR w Przeworsku

112/ Grzegorz Andrzej Grzyb – SSR Katowice – Zachód

113/ Grzegorz Krysztofiuk – SSR dla Warszawy Mokotowa

114/ Grzegorz Piotr Jamróz – SSR w Jaworznie

115/ Grzegorz Zarzycki – SSO w Tarnobrzegu

116/ Halina Garus – SSO w Częstochowie

117/ Hanna Maria Życka – SSR w Zamościu

118/ Henryk Jan Kiesz – SSR w Biłgoraju

119/ Henryk Juliusz Walczewski – SSR Kraków – Śródmieście

120/ Henryka Barbara Szwyngel – SSO w Częstochowie

121/ Irena Bochniak – SSR dla Krakowa – Podgórza

122/ Irena Krystyna Bletek – SSR dla Krakowa – Podgórza

123/ Ireneusz Wiliczkiewicz – SSR w Rybniku

124/ Iwona Małgorzata Łyszczarz – Witecka – SSR w Częstochowie

125/ Iwona Nowak – SSR w Olsztynie

126/ Iwona Teresa Rutkowska – SSR dla Krakowa Podgórza

127/ Iwona Zofia Bujak – SSR dla Krakowa Podgórza

128/ Izabela Grzych-Turbak – SSR w Tarnobrzegu

129/ Izabela Maria Bieńko – Maj – SSR w Dąbrowie Górniczej

130/ Jacek Antoni Magdziak – SSO w Zamościu

131/ Jacek Łabuda – SSO Warszawa – Praga

132/ Jacek Morzycki – SSR w Tarnobrzegu

133/ Jacek Jacek Saramaga – SSO w Przemyślu

134/ Jacek Zbigniew Przygucki – SSO w Suwałkach

135/ Jadwiga Gil-Pawłowska – SSR w Jarosławiu

136/ Jan Mariusz Kozaczuk – SSR dla 
Poznania Stare Miasto

137/ Janina Maria Ignasiak – SSO w Częstochowie

138/ Jarosław Dudzicz – SSR w Słubicach (obecnie w KRS)

139/ Jarosław Szczerba – SSR w Biłgoraju

140/ Jarosław Zarębski -SSR dla m. st. Warszawy

141/ Jerzy Andrzej Pukas – SSO w Częstochowie

142/ Jerzy Daniluk – SSO w Siedlcach

143/ Jerzy Żurawicki – SSO w Zamościu

144/ Jędrzej Kondek – SSR dla m.st. Warszawy

145/ Joanna Bury -SSRR w Olsztynie

146/ Joanna Dorota Kolega – SSR w Częstochowie

147/ Janusz Jurkiewicz – SSR Poznań Grunwald i Jeżyce w Poznaniu

148/ Joanna Libicz – Lechcik – SSR w Stalowej Woli

149/ Joanna Maria Przanowska – Tomaszek – SSR dla Warszawy – Pragi Południe

150/ Joanna Monika Oliwa – SSR dla Warszawy – Żoliborza

151/ Joanna Monika Oliwa – SSR dla Warszawy – Żoliborza

152/ Joanna Smyk – SSR w Krasnymstawie

153/ Joanna Urlińska – SSR w Olsztynie

154/ Joanna Smyk – SSR w Krasnymstawie

155/ Jolanta Elżbieta Janas – SSO w Częstochowie

156/ Jolanta Elżbieta Sudoł – SSO w Częstochowie

157/ Jolanta Jagoda Michalik – SSR w Chorzowie

158/ Jolanta Joanna Baran – SSR w Białymstoku

159/ Jolanta Korwin – Piotrowska – SSR w Białymstoku

160/ Jolanta Lewczyńska – SSR w Stalowej Woli

161/ Jolanta Szewczyk – SSR w Stalowej Woli

162/ Jolanta Zachorowska – SSR w Gliwicach

163/ Jolanta Żak – SSR w Gliwicach

164/ Jolita Pokrywiecka – SSR w Tomaszowie Lubelskim

165/ Józef Bogdan – SSO w Zamościu

166/ Józef Dyl – SSO w Tarnobrzegu

167/ Józef Pawłowski – SSO w Przemyślu

168/ Justyna Barbara – Czarnota – SSR Katowice – Wschód

169/ Justyna Elżbieta Kleszcz – SSR Katowice Wschód

170/ Justyna Elżbieta Rzepa – SSR w Zamościu

171/ Justyna Maria Magner – Szwed – SSR Katowice Wschód

172/ Kamil Jakub Antkowiak – SSR Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu

173/ Kamil Janusz Cichowski – SSR dla Łodzi – Śródmieście

174/ Karol Dałek – SSO w Łodzi

175/ Karol Dryjański – SSR w Koninie

176/ Karol Kołodziejczyk – SSO w Częstochowie

177/ Karol Marcin Gondoro – SSR w Myszkowie

178/ Katarzyna Anna Wysokińska – Walenciak – SSO w Krakowie

179/ Katarzyna Ceglarska – Piłat – SSR w Skierniewicach

180/ Katarzyna Dil – SSR w Ełku

181/ Katarzyna Eliza Nikodem – WSA w Poznaniu

182/ Katarzyna Ewa Kokosza Wąsik – SSR w Jaworznie

183/ Katarzyna Ewelina Sąsiadek – SSR Katowice Wschód

184/ Katarzyna Iwona Wolna – Kubicka – WSA w Poznaniu

185/ Katarzyna Jerka – SSR w Olsztynie

186/ Katarzyna Joanna Król – SSR Katowice Wschód

187/ Katarzyna Małgorzata Dudek – SSR w Jaworznie

188/ Katarzyna Naszczyńska – SSR dla Warszawy Pragi

189/ Katarzyna Nawacka – SSR w Olsztynie

190/ Katarzyna Zabuska – SSR w Olsztynie

191/ Kinga Śliwińska-Buśkiewicz – SSR w Koninie

192/ Kinga Marta Wochna – SSR w Gorzowie Wielkopolskim

193/ Konrad Dul – SSR w Janowie Lubelskim

194/ Konrad Kamil Wytrykowski – SSO w Legnicy (obecnie w Sądzie Najwyższym)

195/ Kornel Daniel Łaszkiewicz – SSR w Zamościu

196/ Kornelia Gwiazdowska – SSR w Lublińcu

197/ Krystyna Maria Darmach – SSR dla Krakowa – Podgórza

198/ Krzysztof Adam Kamiński – SSO w Przemyślu

199/ Krzysztof Bieńkowski – SSR w Olsztynie

200/ Krzysztof Dembowski – SSR w Nisku

201/ Krzysztof Deryło – SSO w Tarnobrzegu

202/ Krzysztof Jan Pliszka – SSR w Tomaszowie Lubelskim

203/ Krzysztof Matysiak – SSR w Olsztynie

204/ Krzysztof Przybysław Tracz – SSR w Zamościu

205/ Krzysztof Rafał Rataj – SSR w Słubicach

206/ Krzysztof Tryksza – SSR w PRzeworsku

207/ Leokadia Krośniak – Cebulska – SSR w Gliwicach

208/ Lidia Barbara Bizior – SSR w Zamościu

209/ Lidia Jolanta Świerdza – SSR w Dąbrowie Górniczej

210/ Lidia Pazera Lepich – SSR w Żorach

211/ Lidia Ziarko – SSO w Tarnobrzegu

212/ Lilianna Hamer – SSR w Stalowej Woli

213/ Lucyna Anna Jabłońska – SSR w Katowicach

214/ Lucyna Halina Wójcik – Cupiał – SSO w Katowicach

215/ Lucyna Katarzyna Podsadecka – SSR Myślenice

216/ Lucyna Zygmunt – SSR w Jarosławiu

217/ Łukasz Kluska – SSR w Pruszkowie

218/ Łukasz Konrad Piebiak – Warszawa m.st. Warszawa

219/ Łukasz Maj – SSR Katowice Wschód

220/ Łukasz Paweł Ciszewski – SSR Katowice – Zachód

221/ Maciej Andrzej Mitera – SSR dla Warszawy Woli (członek i rzecznik KRS)

222/ Maciej Cezary Czubak – SSR ww Tomaszowie Lubelskim

223/ Maciej Jakub Iwaniec – SSR Warszawa Mokotów

224/ Maciej Nawacki – SSR w Olsztynie

225/ Maciej Nawacki – SSR w Olsztynie

226/ Maciej Pragłowski – SSR w Wieliczce

227/ Magdalena Irena Grabowska – SSR Katowice Wschód

228/ Magdalena Maria Mizeracka – SSR Katowice Wschód

229/ Magdalena Zuzanna Jasińska, SSR dla Krakowa Podgórza

230/ Maja Ewa Łapińska – SSR Katowice Wschód

231/ Małgorzata Anna Tracz – SSR w Dąbrowie Górniczej

232/ Małgorzata Jolanta Pietroń – SSR w Tomaszowie Lubelskim

233/ Małgorzata Kanigowska – Wajs – SSR dla Warszawy Pragi Południe

234/ Małgorzata Katarzyna Machalik – SSR w Jaworznie

235/ Małgorzata Maria Chrzanowska – SSR w Tomaszowie Lubelskim

236/ Małgorzata Maria Kita – Janczak – SSO w Częstochowie

237/ Małgorzata Maria – Święch – SSR dla Krakowa Podgórza

238/ Małgorzata Marta Kułach – SSR w Tarnobrzegu

239/ Małgorzata Swedo – Dec – SSO w Tarnobrzegu

240/ Małgorzata Ziomek – Zabawa – SSR w Zamościu

241/ Małgorzata Zofia Kłuszczyńska – SSR w Dąbrowie Górniczej

242/ Marcin Dudzik -SSR w Przemyślu

243/ Marcin Kulikowski – SSR w Tarnowskich Górach

244/ Marcin Ozimek – SSR w Jeleniej – Górze

245/ Marcin Wojciech Kowal – SSR dla Warszawy Śródmieścia

246/ Marcin Bajak – SSR w Tarnobrzegu

247/ Marek Jaskulski – SSR Poznań Stare Miasto

248/ Marek Korczyński – SSR w Piasecznie

249/ Marek Szyszko – SSR Poznań Stare Miasto

250/ Marek Witold Gajdecki – SSR w Jeleniej Górze

251/ Marek Zbigniew Lisiczyński – SSO w Zamościu

252/ MAria Kazimiera Bielska – Wojtaszek – SSO w Katowicach

253/ Marian Mazur – SSR w Tarnobrzegu

254/ Mariola Krystyna Marczak – SSR w Słubicach

255/ Mariusz Andrzej Fołta – SSR w Przeworsku

256/ Mariusz Tomasz Kucharczyk – SSR w Dąbrowie Górniczej

257/ Mariusz Wąsowicz – SSR w Częstochowie

258/ Marta Janina Wilk – SSR w Będzinie

259/ Marta Orzeł – SSR w Janowie Lubelskim

260/ Marta Reszka – SSR w Biłgoraju

261/ Marta Władysława Podskarbi – Buńko – SSR w Zamościu

262/ Marta Sałuda – WSA w Gliwicach

263/ Marzena Elżbieta Płecha – SSR w Biłgoraju

264/ Marzena Kaczorowska – Paczos – SSR w Biłgoraju

265/ Marzena Zdzisława Chmiel – SSR w Biłgoraju

266/ Mateusz Maciej Bartoszek – SSR w Poznaniu Stare Miasto

267/ Michał Bronisław Roszkowski -SSO w Katowicach

268/ Michał Dudzic – SSR w Tarnobrzegu

269/ Michał Jankowski – SSR w Koninie

270/ Michał Krzysztof Bukiewicz – SSR dla Warszawy Pragi Południe

271/ Michał Krzysztof Bukiewicz – SSR dla Warszawy Pragi Południe

272/ Michał Lasota – SSR w Nowym Mieście Lubawskim

273/ Michał Przysiecki – SSR w Słubicach

274/ Michał Radwański – SSR Poznań Stare Miasto

275/ Mieczysław Potejko – SSO w Krakowie

276/ Mirella Ławniczak – WSA Poznań

277/ Mieczysław Janusz Różaniecki – SSR w Tomaszowie Lubelskim

278/ Mirosław Stanisław Baranowski – SSR w Zamościu

279/ Monika Anna Węgrzyńska – SSR w Słubicach

280/ Monika Kąpała-Knabel – SSR w Lublińcu

281/ Monika Świerczak – SSR w Słubicach

282/ Monika Wawro – SSR w Olsztynie

283/ Norbert Mikołaj Kowal – SSR w Olsztynie

284/ Patrycja Izabela Potejko – SSR w Jaworznie

285/ Patryk Jacek Poniatowski – SSR w Katowicach – Zachód

286/ Paweł Antoni Wysocki – SSR w Jaworznie

287/ Paweł Artur Darmoń – WSA w Krakowie

288/ Paweł Bucoń – SSR w Białej Podlaskiej

289/ Paweł Chałada – SSR w Krasnymstawie

290/ Paweł Dobała – SSR w Krasnymstawie

291/ Paweł Jarosław Jaros – SSR dla m. st. Warszawy

292/ Paweł Krystian Zwolak – SSR w Janowie Lubelskim

293/ Paweł Mazurkiewicz – SSR w Nisku

294/ Paweł Mroczkowski – SSR w Janowie Lubelskim

295/ Paweł Piotr Szmidt – SSR Poznań Stare Miasto

296/ Paweł Ptak – SSR w Częstochowie

297/ Paweł Rynko – SSR w Olsztynie

298/ Paweł Stępień – SSR w Wodzisławiu Śląskim

299/ Paweł Styrna – SSR w Wieliczce

300/ Piotr Adam Węgrzyn – SSR Kraków Śródmieście

301/ Piotr Andrzej Skrzyszowski – SSR dla Krakowa – Śródmieście

302/ Piotr Domaradzki – SSR w Olsztynie

303/ Piotr Fronc – DDR dla Krakowa Podgórza

304/ Piotr Paweł Rogoziński – SSR w Wejherowie

305/ Piotr Sebastian Szydłowski – SSR w Suwałkach

306/ Piotr Skrzyszowski – SSR dla KRakowa Śródmieścia

307/ Piotr Szołdrowski – SSR w Wieliczce

308/ Przemysław Grzegorz Wypych – SSR dla Krakowa Krowodrzy

309/ Przemysław Koral – SSR w Dąbrowie Górniczej

310/ Przemysław Wiktor Radzik – SSR w Krośnie Odrzańskim (obecny Zastępca Rzecznika Dyscyplinarnego Sędziów Sądów Powszechnych)

311/ Radosław Młyński – SSR dla m. st. Warszawy

312/ Rafał Baranek – SSR w Gliwicach

313/ Rafał Jaroszewski – SSR w Iławie

314/ Rafał Krzysztof Kierzynka – SSO w Gorzowie Wielkopolskim

315/ Rafał Marek – SSR w Stalowej Woli

316/ Rafał Puchalski – Prezes Sądu Okręgowego w Rzeszowie

317/ Rafał Stasikowski – SSR Katowice – Zachód (obecnie w NSA)

318/ Rafał Szymon Olszewski – SSO w Częstochowie

319/ Rafał Waszkiewicz – SSR dla Warszawy Żoliborza

320/ Remigiusz Guz – SSR w Wodzisławiu Śląskim

321/ Renata Anna Mleczko – SSR dla Krakowa Podgórza

322/ Renata Maria Sikorska – SSR w Słubicach (prezes sądu)

323/ Renata Mazur – Bomba -SSR w Wieliczce

324/ Renata Siudyka – WSA w Gliwicach

325/ Robert Marek Bełczącki – SSR dla Warszawy Mokotowa

326/ Robert Pelewicz – SSO w Tarnobnrzegu

327/ Robert Pizun – SSR w Tomaszowie Lubelskim

328/ Rober Radziejewski – SSR w Biłgoraju

329/ Roman Józef Glos – SSR w Jaworznie

330/ Roman Kłuża – SSR w Janowie Lubelskim

331/ Sabina Kostyra Żółcińska – SSR w Wieliczce

332/ Sebastian Bartłomiej Popiołek – SSR w Słubicach

333/ Sebastian Bolesław Krawczyk -SSR w Tomaszowie Lubelskim

334/ Sebastian Władysław Petlik – SSR w Sulęcinie

335/ Sławomir Kubiak – SSR Poznan Stare Miasto

336/ Sławomir Witold Brzóska – SSO w Częstochowie

337/ Sylwester Andrzej Świerdza – SSR w Myszkowie

338/ Sylwia Ewa Surmacz – Tracz – SSR w Zamościu

339/ Sylwia Żukowska – SSR w Zamościu

340/ Szczepan Prax – NSA

341/ Szymon Jakub Chrobak – SSR w Prudniku

342/ Tadeusz Bizior – SSO w Zamościu

343/ Tadeusz Michalik – NSA

344/ Teresa Małgorzata Sobieszek – SSR w Dąbrowie Górniczej

345/ Teresa Urszula Ziarkiewicz – Turzyniecka – SSR w Zamościu

346/ Teresa Wilińska – SSR w JAnowie Lubelskim

347/ Tomasz Andrzej Czop – SSR w Jaworznie

348/ Tomasz Andrzej Orzeł – SSR w Janowie Lubelskim

349/ Tomasz Edward Przesłański – SSR w Częstochowie

350/ Tomasz Kołacz – SSR w Częstochowie

351/ Tomasz Koszewski – SSR w Olsztynie

352/ Tomasz Pótorak – SSR w Przeworsku

353/ Tomasz Szmydt – WSA w Warszawie

354/ Tycjan Gerard Kotara – SSR Katowice

355/ Urszula Klejnowska – Mosiołek – SSR w Jaworze

356/ Urszula Wieczorek – SSO w Warszawie

357/ Wiesław Morys – NSA

358/ Wiesława Sech – SSO w Tarnobrzegu

359/ Wioletta Obrębska – SSR w Olsztynie

360/ Witold Henryk Zawisza – SSR w Rybniku

361/ Witold Mazur – SSA w Katowicach

362/ Włodzimierz Zygmont – NSA

363 – Wojciech Andrzej Głowacki – SSR w Gliwicach

364/ Wojciech Jacek Wieczorkowski – SSR Poznań Nowe Miasto i Wilda

365/ Wojciech Osiński – SSR w Krasnymstawie

366/ Wojciech Rowiński – SSR w Poznań Stare Miasto

367/ Wojciech Sych – SSO w Poznaniu

368/ Ziemowit Czech – SSR w Tarnobrzegu

369/ Zofia Wolna – SSO w Częstochowie

370/ Zygmunt Drożdżejko – SSR dla Krakowa Nowej Huty

Aktualizacja: na Twitterze pojawiają się głosy, że listy ujawnione przez wpolityce.pl są rozbieżne ze stanem faktycznym:

Więcej informacji wkrótce.

Źródło: wpolityce.pl

Tagi
Pokaż więcej

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close