HandelNaukaPolska

Biedronka rozdaje bony za szkolne wyprawki! Pośpiesz się, bo tylko do jutra!

Biedronka robi promocję

Biedronka rozdaje od wczoraj w ramach akcji „Teraz albo nigdy – artykuły szkolne i plecaki” vouchery klientom, którzy zrobią w sklepach tej sieci zakupy związane ze szkolną wyprawką. Jest jednak jedno ale – akcja trwa tylko do jutra.

Bon będzie można wykorzystać na zakupy w Biedronce, ale tylko w dniach 17-22 sierpnia 2020. Jest jeszcze jeden warunek – zakupy, na które wykorzystamy voucher, muszą być o co najmniej złotówkę droższe niż jego wartość, czyli wynosić minimum 26 zł. Voucherów nie można łączyć z innymi.

Jeden dziennie na kartę

Na jedną kartę Moja Biedronka możemy otrzymać jeden voucher 25 zł dziennie. Jeśli ktoś więc chce na przykład zrobić szkolne zakupy za więcej niż 100 zł, warto rozłożyć je na dwa dni. Wtedy możemy dostać dwa vouchery po 25 zł każdy. Ale te vouchery też będziemy musieli wykorzystać osobno.

Sieć chwali się obniżką „do 50%”, ale w praktyce zasady promocji oznaczają, że za zakupy artykułów szkolnych i plecaków, które przekroczą wartość 50 zł, wykonane w dniach 10- 12 sierpnia, otrzymamy voucher o wartości 25 zł.

Oferta promocyjna nie obowiązuje w wybranych sklepach, których lista znajduje się w regulaminie promocji dostępnym na stronach internetowych sklepu Biedronka.

Warto przypomnieć, że nowością w Biedronce jest też opcja darmowej dostawy do domu z Glovo. Ta opcja dotyczy wybranych większych miast w Polsce i zakupów powyżej 199 zł. Mniejsze zakupy Glovo też nam z Biedronki dostarczy (także w niedziele), ale w takim przypadku obowiązuje już opłata za dostawę.

Źródło: Fakt

Tagi
Pokaż więcej

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close