GastronomiaHandel

Powerbanki, zabawki, a może sztućce? Prezenty dla pracowników marketów.

Sprawdź na jakie prezenty mogą liczyć pracownicy popularnych sieci marketów.

Największe sieci takie jak Biedronka, Kaufland, Lidl czy Carrefour rokrocznie proponują zatrudnionym benefity świąteczne w postaci paczek dla dzieci i nie tylko.
Według wyników badania „Mikołaj w pracy… podarunki dla pracowników 2019” przygotowanego przez HBRP/ICAN Institute i Edenred blisko 30 proc. pracowników jest niezadowolonych z prezentów, jakie dostają od pracodawcy na Boże Narodzenie.
Sprawdźmy więc którzy pracownicy dyskontów będą mieli powody do zadowolenia z firmowych prezentów:

BIEDRONKA

Portugalska firma obdaruje swoich pracowników obok doładowanych kart przedconych(wysokość doładowania uzależniona od otrzymywanych dochodów), udziałem w spotkaniu wigilijnym oraz pakietami prezentów podzielonymi na dwie grupy.
Dorośli domownicy w swoich paczkach znajdą dwa komplety eleganckich sztućców firmy Amefa ze stali nierdzewnej 18/10 odpornej na korozję, obrus w eleganckim szarym kolorze oraz słodycze.
Natomiast paczki dla dzieci zostały podzielone na trzy kategorie wiekowe:

  • 0-2 lata – rowerek biegowy Chicco, klocki drewniane, grzechotka
  • 3-9 lat – gra planszowa Superfarmer de lux, mikrofon karaoke z wbudowanym głośnikiem bluetooth, bransoletka flow ring, pluszowy zgnieciak i słodycze
  • 10-18 lat – powerbank, opaska ActiveFit oraz słodycze

KAUFLAND

Pracownicy Kauflandu w tym roku mogą liczyć na karty prepaidowe(doładowane do kwoty 550 złotych w zależności od uzyskiwanych dochodów) wykorzystania w marketach sieci, a także specjalne “świąteczne paczki mikołajowe” oparte głównie na polskich produktach spożywczych, słodyczach i innych specjałach.
Zawartość paczki będzie indywidualnie konsultowana i dopasowana do potrzeba pracownika.

LIDL

Pracownicy Lidla w okresie Bożego Narodzenia otrzymają premię w wysokości do 700 zł na karcie przedpłaconej(w tym przypadku wysokość będzie uzależniona od stażu pracy).
Podobnie jak w Biedronce zatrudnieni będą mogli uczestniczyć w spotkaniach świąteczno-noworocznych, które będą organizowane w ramach zespołów lub obszarów pracy. Dzieci pracowników otrzymają za to paczki ze słodkościami.

CARREFOUR

Zatrudnieni w tej sieci marketów otrzymają “Gwiazdkowy Pakiet Podarunkowy Carrefour”.
Znajdą się w nim kupony premiowe obejmujące zniżkę 20% na zabawki oraz 10% na całe zakupy w grudniu i styczniu. Dzieci zatrudnionych otrzymają paczki, a pracownicy będą mogli spotkać się w tym okresie albo na Wigilii lub na świątecznym wypadzie integracyjnym.

Źródło: Bankier.pl

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close