BankowośćTechnologie

Weekendowe utrudnienia w banku. Lepiej wypłać pieniądze już dziś.

W najbliższy weekend, klienci części banków będą mieć problemy z bankowością internetową i dostępem do bankomatów.

W najbliższy weekend Santander Bank Polska planuje wprowadzić zmiany w bankowości internetowej i mobilnej. W związku z pracami informatycznymi, od piątku (godz. 23:00) do soboty (godz. 7:00) niedostępne będą aplikacja mobilna banku, bankowość internetowa oraz płatności mobilne o zwykłe zwykłe. Nie działać będzie również BLIK. Z kolei w nocy z soboty na niedzielę, nie będzie można korzystać z bankomatów Santandera.

Podobne problemy czekają również klientów ING Banku Śląskiego, Getin Banku, Nest Banku oraz Pekao.
W przypadku tego pierwszego, prace potrwają w nocy z soboty na niedzielę, a klienci nie będą mogli korzystać z wpłatomatów i bankomatów, bankowości płatności internetowych i mobilnych, a także płatności BLIKiem i kartą.

Utrudnienia w dostępie do bankowości internetowej i mobilnej Getin Banku potrwają w nocy z piątku na sobotę, a w przypadku Nest Banku, klienci w niedzielę będą mogli mieć problemy z internetową płatnością kartą.

Prace w Pekao potrwają najkrócej bo w godzinach od 1:15 do 3:45 w nocy z niedzieli na poniedziałek. Klienci banku nie będą mogli używać swoich kart debetowych i korzystać z bankomatów. Mogą również wystąpić problemy z aplikacją PeoPay.

Źródło: TVN24 BiS

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close