GospodarkaHandelRynek pracy

Podwyżki w Biedronce. Na szczęście chodzi o wynagrodzenia.

Od nowego roku pracownicy Biedronki otrzymają większe pensje.

Wielkość podwyżek uzależniona jest przede wszystkim od oceny pracy pracownika. Jeśli została ona oceniona w poprzednim roku na poziomie ,,co najmniej zgodnie z oczekiwaniami”, pracownik będzie mógł liczyć na większe wynagrodzenie. Podwyżki będą wynosić od 150 do 350 złotych dla większości pracowników, oraz od 150 do 500 złotych dla osób pracujących w centrach dystrybucyjnych.

I tak też kasjerzy dostawać będą od 3 050 do 3 200 złotych brutto, w zależności od miasta w którym pracują. Z kolei kasjerzy z minimum trzyletnim stażem, w największych miastach, otrzymają aż 3 650 złotych brutto. Podwyżki będą dotyczyć również magazynierów, którzy zarobią od 3 400 do 4 150 złotych brutto miesięcznie. Dodatkowo magazynierzy i magazynierzy kompletacji mogą również liczyć na premie miesięczne, w zależności od efektywności ich pracy i będą one wynosić 1 200 złotych brutto lub więcej.

Jak przekonuje Jarosław Sobczyk, dyrektor personalny i członek zarządu Jeronimo Martins Polska, firma chce za pomocą podwyżek docenić wysiłki swoich pracowników.

Pracownicy są fundamentem naszej firmy. (…) Poprzez podwyżki chcemy docenić ich codzienne wysiłki, a jednocześnie pokazujemy, że Biedronka konsekwentnie dba o pozycję pracodawcy pierwszego wyboru w branży detalicznej.

Źródło: Wirtualna Polska

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Close
Close