Kultura i sztukaMarketingMediaPolska

Chajzer rozjechany merytorycznym walcem. Musiał ukryć stronę na FB.

Po skasowaniu tysięcy komentarzy o filmie Gargamela, Chajzer ukrył swój profil na FB.

Filip Chajzer, gwiazda TVN, właśnie obrywa od internautów za pajacowanie i chyba za bardzo nie wie co zrobić.

Po molestowaniu w Azja Express, linczowaniu dziennikarki i legitymizacji trzymania w domu dzikich zwierząt, Filip Chajzer znowu zrobił coś co prawdopodobnie przelało czarę goryczy. Jakiś czas temu gwiazdka TVN podczas programu Dzień Dobry TVN, w odcinku którego tematem były ataki paniki – jeden z objawów, charakterystyczny dla szeregu zaburzeń psychicznych – postanowiła… zasymulować taki atak.

Po krytyce ze strony fanów, przekonujących, że pajacowanie i śmianie się z osób chorych niekoniecznie jest dobrą oznaką zrozumienia i wsparcia dla chorych, ten zaczął banować osoby krytykujące. W momencie gdy fala negatywnych komentarzy przybrała postać tsunami… Chajzer odpowiedział i przeprosił, jak zwykle zresztą po podobnych akcjach.

Oczywiście zrobił to w klasyczny dla siebie sposób – robiąc z siebie ofiarę i dodając że zmarł mu syn, a następnie uruchamiając zbiórkę charytatywną.

Sprawa ucichła, lecz przedwczoraj wróciła na tapet po filmie słynnego YouTubera o nicku Gargamel. Nagrał on krytyczne dla Filipa wideo ,,Błędne koło Filipa Chajzera”, w którym w merytoryczny sposób wytyka gwiazdce TVN wszystkie wpadki, pajacowanie i nieudane manipulacje fanami. Wśród – skądinąd prawdziwych – zarzutów znalazły się między innymi wspomniany “atak paniki”, ale również analiza nieszczerych przeprosin Chajzera, których głównym celem jest odwrócenie uwagi od każdej wpadki i przerzucenie winy na “hejterów”, którzy podobno non stop dokuczają Chajzerowi.

Film zdobył ogromną popularność, a obecnie liczba jego wyświetleń przekracza 800 tysięcy odsłon. Internauci masowo zaczęli wklejać film w komentarze na profilu Chajzera, a ten… zaczął za nie masowo banować. Obecnie pod ostatnimi postami Chajzera znajduje się kilka tysięcy komentarzy, lecz tylko kilkadziesiąt jest widocznych. Oznacza to, że pozostałe komentarze – PONAD TYSIĄC – zostały przez administratorów fanpage ukryte, a ich autorzy zbanowani.

Co najciekawsze, gwiazda TVN chyba nie rozumie czym jest Efekt Streisan, a wiadomość o banowaniu za komentarze z linkiem wywołała lawinę kolejnych kilku tysięcy komentarzy, które również są na bieżąco banowane!

Po usunięciu tysięcy komentarzy i zbanowaniu ich autorów, Chajzer postanowił na kilka godzin… zablokować swój profil na FB. Być może myślał, że sprawa trochę ucichnie i wrócił po kilku godzinach. Internet jednak nie zapomina, a całe to dziwne zachowanie Filipa spotkało się z jeszcze większą krytyką ze strony internautów, którzy teraz na fanpage TVN domagają się usunięcia Chajzera z ich stacji. Powstało również wydarzenie w tej sprawie: APEL DO TVN O USUNIĘCIE FILIPA CHAJZERA Z WIZJI

Co najciekawsze, oprócz pracy dla TVN i prowadzenia imprez, za które bierze ponad 20-30 tysięcy złotych, Chajzer zarabia również… pomagając firmom w kryzysach wizerunkowych. xD

Czy internauci doprowadzą do zwolnienia Chajzera ze stacji? Tego nie wiemy. Natomiast Filipowi Chajzerowi, zamiast pajacowania i chowania głowy w piasek, radzimy zachowywać się jak na dorosłą osobę przystało. Może to pomoże na przyszłość.

Źródło: Warszawskie Plotki Biznesowe, YouTube

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Close
Close