BankowośćKultura i sztukaPolskaZdrowie i medycyna

Jak wesprzeć WOŚP nie wydając pieniędzy i nie wychodząc z domu? Sprawdź!

Każdy może wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i przekazać na nią kilka złotych. Nie trzeba nawet wychodzić z domu i wydawać pieniędzy. Wszystko dzięki akcji organizowanej przez MasterCard.

 

Jak co roku, również i tym razem ruszył kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem, WOŚP pod hasłem “Wiatr w żagle” zbiera pieniądze między innymi na aparaty do znieczuleń, lampy i stoły operacyjne oraz aparaty RTG. Orkiestra cieszy się sporym zainteresowaniem, a tysiące Polaków wrzuca dziś pieniądze do puszek. W pomoc WOŚP zaangażowało się również wiele firm, w tym MasterCard, która przygotowała specjalną akcję. Dzięki akcji producenta kart, możliwe jest wparcie WOŚP bez wydawania pieniędzy i wychodzenia z domu.

Co należy zrobić? Wystarczy użyć Twittera. MasterCard już siódmy raz uruchomił akcję #MasterCardGrazWOSP, dzięki której za każdego pierwszego tweeta z hasztagiem #MasterCardGrazWOSP firma przeznaczy aż 5 złotych do WOŚP, łącznie do kwoty 200 tysięcy złotych. Każda osoba, która chce wziąć udział w akcji, musi jedynie zatweetować sam hasztag lub podać dalej tweet z hasztagiem opublikowany przez inną osobę. Pamiętać trzeba, że Tweety muszą być dodane 12 stycznia, do godziny 23:59.

W akcję zaangażowało się wielu użytkowników Twittera. W zeszłym roku w akcji wzięło udział ponad 32 tysiące osób, a MasterCard przekazałoby do WOŚP prawie 165 tysięcy złotych. Przekazałaby, bo w rzeczywistości do Orkiestry trafiło 250 tysięcy złotych, ponieważ firma podwyższyła kwotę by “docenić zaangażowanie internautów”. Łącznie dzięki akcji do WOŚP trafił ponad milion złotych.

MasterCard mocno angażuje się w pomoc Orkiestrze. MasterCard operacyjnie pokrywa koszty pokazu Światełka do Nieba i koszty transakcji kartą na aukcjach charytatywnych Allegro.

Źródło: Business Insider

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close