Kultura i sztukaMarketingMediaPolska

Chodakowska szuka fotografa. Wynagrodzenie: Oznaczenie na Insta netto

Firma fotograficzna Fototanio opublikowała screen maila od współpracowniczki Ewy Chodakowskiej. Wynika z niego, że za pracę trenerka fitness chce płacić… oznaczeniem na Instagramie.

Oferta dotyczy pracy podczas urodzin Vanessy, siostrzenicy Chodakowskiej. Impreza odbędzie się w White Sails Solina, a gościem specjalnym będzie zespół Show Electric Girls. Na 70-ciu zaproszonych gości czeka również atrakcja, którą będzie pokaz laserów.

Jak wynika z przesłanego maila, za usługę fotograficzną podczas urodzin Chodakowska oferuje barter. Barter to wzajemna wymiana towarów lub usług pomiędzy stronami. W tym wypadku trenerka zaproponowała firmie Fototanio… oznaczenie na jej Instagramie.

,,Barter za komunikację w social media, tj. instastory na instagramie z oznaczeniem Pana firmy w relacjach z wydarzenia jak i w postach na profilu Ewy na instagramie – posiada 1,7 mln followersów, co przełoży się z pewnością na zasięgi. Jestem pewna, że o tej imprezie będzie mówiło całe Podkarpacie jak i wszystkie social media.”

Fototanio nie kryje oburzenia i zażenowania całą sprawą:

Dożyliśmy czasów, kiedy milionerzy ustami swoich współpracowników błagają o pracowanie dla nich za darmo zamiast normalnie, cywilizowanie zapłacić za czyjąś pracę. Proszą nie tylko o usługi dla siebie, ale także dla swojej rodziny. Wszelkim celebrytom przypominamy, że podpisanie autora to nie łaska lub barter, ale PRAWNY OBOWIĄZEK

Dożyliśmy czasów, kiedy milionerzy ustami swoich współpracowników błagają o pracowanie dla nich za darmo zamiast…

Opublikowany przez Fototanio Niedziela, 1 marca 2020

Całą sprawę krytykują również zawiedzeni fani Chodakowskiej oraz inni fotografowie, którzy także otrzymali taką propozycję. Co ciekawe sama Chodakowska na swoim Instastories przekonuje, że to do niej sami zgłaszają się fotografowie, chcący współpracy barterowej. Skoro więc wszyscy walą drzwiami i oknami, po co te maile?

Fot. Instagram/Ewa Chodakowska

Źródło: Facebook

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Close
Close