Kultura i sztukaPolskaRynek pracyWarszawaZdrowie i medycyna

MultiSport zawiesiło karty członkowskie

MultiSport zawiesza karty członkowskie. Powodem rozprzestrzeniająca się pandemia COVID-19. Firma zachęca do aktywności fizycznej przy wykorzystaniu materiałów online.

Koronawirus w Polsce oddziałuje na każdą dziedzinę życia. Firmy czasowo zamykają swoje placówki oraz przechodzą na pracę zdalną. MultiSport proponuje użytkownikom skorzystanie z oferty online lub zawieszenie kart członkowskich na czas trwania epidemii. Trwają rozmowy z pracodawcami i wypracowywanie najbardziej efektywnej formy dalszej współpracy.

Wierzymy, że nowa, tymczasowa formuła Programu MultiSport odpowie na potrzeby każdej ze stron, a gdy minie epidemia, zapewni nam wszystkim możliwość korzystania z aktywności fizycznej i usług obiektów sportowych – przeczytamy w wiadomości, jaką otrzymały osoby posiadające karty sportowe.

Osoby posiadające aktywne karty MultiSport póki co mogą skorzystać z:

  • profesjonalnych programów żywieniowych,
  • treningów online budujących zdrowe nawyki,
  • materiałów edukacyjnych,
  • rozszerzonej biblioteki e-booków,
  • podcastów z ekspertami.

Użytkownicy MultiSport w 30 miastach w Polsce mogą ponadto korzystać z 60 minut darmowej przejażdżki na rowerach miejskich. Firma zapowiada na kwiecień udostępnienie online między innymi konsultacji dietetycznych i trenerskich, podcastów z psychologami oraz platformy do nauki języka angielskiego.

Źródło: bankier.pl

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close