GospodarkaHandelPaństwoPolskaZdrowie i medycyna

Zakupy online w Biedronce. Przeciążony system padł po kilku minutach…

Glovo padło po uruchomieniu sprzedaży online przez Biedronkę.

Biedronka poinformowała w czwartek o uruchomieniu nowego kanału dystrybucji. Sieć 10 kwietnia o 10:00 uruchomiła zakupy z dostawą do domu. Klienci mogli robić zakupy za pośrednictwem Glovo, a wszystkie produkty były oferowane w standardowych cenach i wraz z uwzględnieniem wszystkich promocji. Cena dostawy to 9,99 zł. Pomysł przerósł możliwości aplikacji i kilka minut po uruchomieniu usług przestała ona działać.

Biedronka nie jest pierwszą siecią, która postanowiła wprowadzić do swojej oferty zakupy przez internet. Kilka dni temu o rozpoczęciu współpracy z Glovo poinformował Carrefour. Z dostawy sklepu mogą korzystać mieszkańcy siedmiu polskich miast.

Zakupy internetowe w 30 placówkach w Poznaniu testować będzie również sieć Żabka. Zakupy online można robić za pomocą serwisu zakupy.zabka.pl, a w połowie kwietnia sieć uruchomi specjalną infolinię, na której również będzie można składać zamówienia. W 20 warszawskich sklepach dostępna jest usługa ,,Zamów i odbierz”. Pozwala ona na zakup produktów za pomocą aplikacji Żappka i późniejsze odebranie zakupów w wybranym sklepie sieci.

Źródło: Bankier

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close