HandelPolskaŚwiatTechnologie

Kolejna polska gra podbija Steama

W czwartek na Steamie zadebiutował “Drug Dealer Simulator” od polskiego studia Movie Games. Nakłady poniesione w związku z produkcją gry zwróciły się w mniej niż godzinę.

Zgodnie z danymi sprzedażowymi otrzymanymi od Valve Corporation (platforma Steam), sprzedaż gry “Drug Dealer Simulator” w wersji PC, której premiera miała miejsce 16 kwietnia 2020 roku o godzinie 17:00, osiągnęła w mniej niż godzinę poziom, który według wyliczeń Emitenta pokrył koszty produkcji gry. Ponadto Emitent informuje, iż Drug Dealer Simulator zadebiutowała na drugim miejscu globalnych hitów sprzedaży platformie Steam. Po czym awansowała, na pierwszą pozycję, na której w dalszym ciągu się utrzymuje – powiadomiło Movie Games w czwartek wieczorem

Obecnie tytuł znajduje się na piątym miejscu globalnej listy bestsellerów. To duży sukces, biorąc pod uwagę, że “Drug Dealer Simulator” był – jak na przemysł gamingowy – grą niskobudżetową. Fakt ten ułatwił zresztą tak szybkie zwrócenie się kosztów. Budżet nie zmienia jednak tego, że gracze są z gry zadowoleni. Na 420 recenzji na Steamie, aż 93 procent zawierała ocenę pozytywną. W momencie największego obłożenia w grę grało 6,6 tysiąca graczy. Dla porównania w “Green Hell”, inną polską grę, która w ostatnim czasie odniosła sukces, w szczytowym momencie ostatniej doby grało 11,7 tysiąca graczy.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z premiery “Drug Dealer Simulator”, co nie zmienia faktu, że cały czas zbieramy uwagi od fanów naszego tytułu, aby go udoskonalić. Wszystkim graczom, którzy kupili nasz tytuł zapewnimy wiele bezpłatnych dodatkowych wydarzeń i misji w grze. Bardzo cieszymy się z rosnącego zainteresowania “Drug Dealer Simulatorem”. W ostatnich dwóch tygodniach wishlista chętnych graczy na serwisie Steam wzrosła o ponad 50 procent – komentuje Mateusz Wcześniak, prezes Movie Games.

Jak informuje spółka, “Drug Dealer Simulator” zabiera gracza w świat ciemnych zaułków, podejrzanych podwórek i szemranych typków. Gdzie z pozycji niewiele znaczącego osiedlowego dealera podążać będzie drogą zmierzającą do pozycji narkotykowego bossa. Jednak przeprawa ta nie będzie prostą przygodą – na drodze staną zarówno służby specjalne, jak i konkurencja.

Źródło: bankier.pl

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close