HandelPolskaZdrowie i medycyna

Lidl też będzie sprzedawać maseczki. Za 4 złote i wyprodukuje je Adrian Fabryka Rajstop.

Od 30 kwietnia w sklepach Lidl będzie można zakupić maseczki ochronne wielokrotnego użytku.

Maseczki będą czterowarstwowe i wykonane z dzianiny poliamidowej zapewniającej swobodny przepływ powietrza. Ich cena będzie bardzo niska i mają kosztować zaledwie 3,99 złotych za sztukę. To niewiele, biorąc pod uwagę, że maseczka będzie wielokrotnego użytku. Dla porównania, Poczta Polska sprzedaje maseczki po niemal 10 złotych za sztukę.

Maseczki będą produkowane przez firmę Adrian Fabryka Rajstop. Jak zaznaczyła właścicielka firmy, materiał jest bardzo delikatny i nie uczula:

Projektując maskę ochronną bardzo ważne było dla nas, aby produkt był wysokiej jakości oraz chronił górne drogi oddechowe użytkownika. Udało nam się to osiągnąć, używając materiału, który nie uczula oraz umożliwia swobodne oddychanie.

Współpracę z firmą chwali Aleksandra Robaszkiewicz, szefowa komunikacji korporacyjnej w Lidl Polska.

Współpraca z polskimi dostawcami jest dla nas priorytetem. W tym szczególnym okresie również zależy nam na tym, aby wspierać polskich producentów, dlatego jesteśmy dumni, że do naszych partnerów biznesowych dołączyła kolejna, polska firma – Adrian Fabryka Rajstop, która cieszy się dużą popularnością i zaufaniem swoich klientów.

Sieć odpowiada w ten sposób na wprowadzony przez rząd obowiązek zasłaniania nosa i ust, ale nie tylko Lidl sprzedaje maseczki ochronne. Dystrybucją zajęła się także wspomniana wcześniej Poczta Polska, która oferuje swoje maseczki za 9,99 złotych za sztukę. O wprowadzeniu do sprzedaży kolejnych 10 milionów maseczek ochronnych poinformowała również sieć Żaka. To już druga taka dostawa, a pierwsze 8 milionów sztuk rozeszło się jak świeże bułeczki. Sieć organizuje także trzecią 10-milionową dostawę. Maseczki oferowane przez Żabkę są jednorazowe i są dostępne w dziesięciosztukowych opakowaniach, a ich cena wynosi jedynie 16,17 zł za opakowanie.

Żabka też będzie sprzedawać maseczki. I to taniej niż Poczta Polska.

Źródło: Wirtualne Media

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Close
Close