HandelPolskaTechnologieTransportZdrowie i medycyna

Allegro przedłuża darmowe dostawy

Darmowa dostawa zamówień w ramach Allegro Smart została przedłużona o kolejny miesiąc. Z usługi korzysta 2 miliony użytkowników. Rekordzista na bezpłatnym doręczeniu paczek zaoszczędził 6,2 tysiąca złotych.

Allegro przedłuża darmową dostawę zakupów w ramach pakietu Smart o kolejne 30 dni. Będzie to już trzeci miesiąc bezpłatnego wysyłania towarów na platformie sprzedażowej. Z usługi korzysta 2 miliony użytkowników, przeczytamy w komunikacie prasowym Allegro. Od 18 marca na kosztach dostawy klienci zaoszczędzili ponad 200 milionów złotych.

W obecnej, niespotykanej dotąd sytuacji, jako najczęściej wybierana platforma zakupowa w Polsce, bierzemy na siebie społeczną odpowiedzialność. Udostępniamy Allegro Smart! za darmo dla każdego klienta przez kolejny miesiąc, aby nadal wspierać tych, którzy ze względu na obecną sytuację przestrzegają zasad dystansu społecznego – mówił François Nuyts, dyrektor generalny Allegro

Pierwszy miesiąc darmowych dostaw Allegro wprowadziło 17 marca, w początkowej fazie pandemii koronawirusa w Polsce. Miesiąc później w kwietniu platforma sprzedażowa przedłużyła bezpłatne zamówienia o kolejne 30 dni.

Aktywni klienci w czasie pandemii oszczędzali dzięki darmowym dostawom z Allegro Smart przeciętnie od 80 do 120 złotych, ale rekordzista, który zamówił ponad 1000 paczek, zaoszczędził 6,2 tysiąca złotych na dostawach – przeczytamy w notce prasowej Allegro.

Źródło: bankier.pl

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Close
Close