HandelPolskaTransportZdrowie i medycyna

InPost nagradza klientów za szybki odbiór paczek

Trzecia edycja “Szybkiego Polowania” w InPost. Osoby, które w ciągu dwóch godzin odbiorą swoją paczkę, otrzymają w nagrodę bon na zakupy w sklepie internetowych eobuwie.pl oraz 90 dni darmowej muzyki w serwisie Tidal.

InPost nagradza użytkowników, którzy odbierają zamówienia maksymalnie w ciągu dwóch godzin od momentu otrzymania wiadomości SMS z informacją o doręczeniu przesyłki do paczkomatu. Dostawca nagradza osoby, które szybko zrobią miejsce w paczkomacie na kolejne przesyłki.

Pierwsza akcja zachęcająca do szybkiego odbioru zakupów internetowych zaczęła się na początku narodowej kwarantanny. InPost kusił darmowym dostępem do Audioteki. W trzeciej edycji osoby, które odbiorą swoje zamówienie w ciągu dwóch godzin, otrzymają w nagrodę:

  • bon o wartości 50 złotych do wykorzystania w sklepie internetowym eobuwie.pl,
  • 90 dni bezpłatnego okresu próbnego subskrypcji Tidal Premium.

Żeby skorzystać z promocji, po odebraniu zakupów z paczkomatu w wyznaczonym czasie wystarczy zarejestrować numer przesyłki na stronie szybkiepolowanie.pl. Bon o wartości 50 złotych w sklepach eobuwie.pl można wykorzystać przy zakupach powyżej 200 złotych. Natomiast darmowy okres próbny w Tidal jest możliwy dla nowych klientów – w celu skorzystania z promocji należy założyć nowe konto w serwisie.

W czasach pandemii koronawirusa część zakupów przeniosła się do sieci. W związku z tym paczkomaty przeżywają prawdziwe oblężenie. Przy niektórych paczkomatach w trakcie przymusowej kwarantanny pojawiły się samochody z produktami. Kierowcy wydawali zamówienia, które nie zmieściły się do paczkomatów. InPost wprowadził również opcję przekazywania przesyłek bez udziału kurierów – “Podaj dalej“.

Źródło: bankier.pl

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Close
Close