MediaPaństwoPolskaWarszawa

Borusewicz: Magdalena Ogórek zarabia 600 tysięcy złotych rocznie w TVP

Dziennikarka TVP zarabia tam 600 tysięcy złotych rocznie – taką informację przekazał wicemarszałek Senatu Bogdan Borusewicz podczas obrad komisji, która debatowała o sprawie Kazika i listy przebojów Trójki. Głos zabrała Telewizja Polska.

Kazik i jego utwór oraz Trójka i sytuacja wokół stacji to tematy posiedzenia senackiej komisji kultury. W obradach brał także udział wicemarszałek Bogdan Borusewicz z Platformy Obywatelskiej. Zapytał on kierownictwo Polskiego Radia o zarobki dziennikarzy Michała Rachonia, Katarzyny Gójskiej-Hejke oraz Magdaleny Ogórek.

Bogdan Borusewicz zapytał czy zarabiają oni więcej niż pozostali dziennikarze Polskiego Radia. Natomiast w odniesieniu do Magdaleny Ogórek zapytał “czy nie wystarczy jej 600 tysięcy złotych rocznie, które zarabia w Telewizji Polskiej“? Nie sprecyzował jednak, czy chodzi o kwotę brutto czy netto.

Kwestia ta od razu poruszyła internautów i ukazało się sporo komentarzy w mediach społecznościowych.

Wysokość zarobków pracowników i współpracowników TVP to informacje objęte ochroną danych osobowych i jako takie nie mogą być ujawniane – odpowiedziało Centrum Informacji TVP.

Sama zainteresowana nie odniosła się do pytań o jej zarobki.

Źródło: wp.pl

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close