HandelMarketingPolskaTechnologieTransportZdrowie i medycyna

Allegro obniża cenę za pakiet Smart

Allegro obniżyło cenę za pakiet Smart. Klienci zapłacą 3,30 złotego miesięcznie. Podczas pandemii COVID-19 ponad 2,6 miliona Polaków skorzystało z darmowej dostawy.

Użytkownicy za opcję Smart zapłacą 39 złotych rocznie. Przed pandemią COVID-19 cena pakietu wynosiła 49 złotych. Promocja dostępna jest zarówno dla nowych, jak i stałych klientów platformy, informuje Allegro.

Od początku pandemii koronawirusa udostępniliśmy bezpłatne dostawy z pakietem Allegro Smart dla wszystkich Polaków przeztrzy miesiące – mówi Grzegorz Czapski, Business Development Director w Allegro.

Ponad 2,6 miliona użytkowników skorzystało z darmowego pakietu Smart. Łączne oszczędności klientów na kosztach dostaw przekroczyły 325 milionów złotych, chwali się Allegro. Platforma sprzedażowa trzykrotnie przedłużała bezpłatne dostawcy, rekordzista zaoszczędził na promocjach 6,2 tysiąca złotych na kosztach przesyłek.

Dzięki temu mogli wygodnie i zachowując społeczny dystans kupować i korzystać z darmowych dostaw od sprzedawców na Allegro. Ponieważ zainteresowanie pakietem Allegro Smart było tak duże, to zaoferowaliśmy możliwość dalszego korzystania z usługi przez cały rok za cenę obniżoną o 20 procent. Oznacza to, że klienci mogą teraz używać jej za 3,30 PLN miesięcznie. Dotychczasowi klienci Allegro Smart także mogą skorzystać z tej promocji, przedłużając ważność pakietu na tych warunkach – dodaje Grzegorz Czapski.

Źródło: bankier.pl

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close