HandelPaństwoPolskaŚwiatTransportTurystykaZdrowie i medycyna

LOT sprzedał 200 tysięcy biletów na wakacyjne rejsy. Oto najpopularniejsze kierunki

Polskie Linie Lotnicze LOT z początkiem lipca wznowiły połączenia międzynarodowe. Jak informuje przewoźnik, niemal 200 tysięcy osób kupiło bilety na rejsy za granicę. Wakacyjne loty w tym sezonie będą realizowane bezpośrednio z lotnisk regionalnych i Lotniska Chopina w Warszawie, a także z Budapesztu.

LOT wylicza, że w pierwszych dwóch tygodniach najpopularniejsze kierunki to: Barcelona, Burgas, Majorka, Korfu, Zakhyntos, Rodos, Split i Dubrownik. Rejsy odbywają się z Warszawy, Bydgoszczy, Lublina, Wrocławia, Krakowa, Gdańska, Szczecina, Poznania, Katowic, Rzeszowa.

Rosnące zapotrzebowanie na podróże lotnicze potwierdzają pierwsze wyniki sprzedażowe. Od ogłoszenia programu sprzedaliśmy już blisko 200 tys. biletów i każdego dnia wzrasta poziom wypełnienia naszych samolotów. Ze względu na duże zainteresowanie pasażerów, planujemy rozwijać wakacyjną ofertę również w kolejnych miesiącach – mówi Rafał Milczarski, prezes PLL LOT

Równocześnie z początkiem lipca LOT wznowił część połączeń transkontynentalnych i do europejskich stolic. Zapowiada przywracanie kolejnych tras.

Musimy jednak pamiętać, że sytuacja pandemiczna w poszczególnych krajach dynamicznie się zmienia. Bezpieczeństwo naszych pasażerów i załóg jest najwyższym priorytetem, dlatego elastycznie dostosowujemy ofertę połączeń do zmieniających się obostrzeń i regulacji – dodaje Milczarski.

Źródło: BIPolska 

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close