Polityka

Krystyna Janda ucieknie na emigrację? „Jestem zmęczona i rozżalona”

Krystyna Janda nie jest zadowolona z wyborczych wyników. W jej opinii wygrał gorszy kandydat, a jego prezydentura nie jest dla Polski korzystna.

Krystyna Janda rozważa emigrację… do teatru

Znana aktorka przyznała, że ma już powoli dość śledzenia politycznych spraw. Podczas rozmowy z dziennikarzem portalu Interia wyznała, że rozważa specyficzny rodzaj emigracji. Czy Krystyna Janda zniknie z udzielania się w polityce?

Mam dosyć, idę na emigrację, emigrację do teatru. Wie Pan, ja uważam, że jeżeli 10 milionów nie poszło w ogóle głosować, to nie ma się co nimi zajmować. Za drogocenny jest mój czas i życie, żeby się dalej przez 4 – 5 godzin dziennie zajmować się tym wszystkim, czytać, denerwować się tym wszystkim, rozmawiać o tym. Mam dosyć, ja mam dosyć. Wczoraj miałam myśl, żeby skupić się na sztuce i myślę, że dotrzymam słowa. Ja jestem zmęczona i rozżalona, ponieważ zwyciężyło zło i kłamstwo – powiedziała Janda.

Krystyna Janda: „Nie wiem czy za pięć lat wygra dobro”

Zdaniem aktorki przyszłość Polski nie jawi się w kolorowych barwach. W jej opinii ostatnie lata rządów Prawa i Sprawiedliwości zdegenerowały Polaków, którzy nie kierują się już szlachetnymi pobudkami. A przynajmniej ta część z nich, która poparła obecnie urzędującego prezydenta.

Nie wiem, czy za 5 lat wygra dobro. Nie ma mądrego. Ale jeśli będzie na takim poziomie edukacja, jeśli na takim poziomie będzie całe szkolnictwo, to nie wygra, bo to jest wszystko selekcja negatywna. Zmieniły się kryteria, nauka, kultura, wiedza nie jest w cenie, inteligencja jest w pogardzie. W związku z tym, jeżeli będą troglodyci głosować, to nie zwycięży nigdy dobro. […]  Stosunek do zwierząt, do słabszych, do chorych, do ludzi, którzy potrzebują pomocy, jest miarą poziomu społeczeństwa, a z tym jest naprawdę źle – wyznała aktora.

Jest więc możliwe, że Janda nie będzie już tak często zabierała głosu w politycznych sprawach jak do tej pory. Jak widać polityczne wojenki potrafią być męczące. Może więc faktycznie lepiej będzie skupić się na aktorstwie? W każdym razie cieszy nas to, że aktorka nie zareagowała tak jak Piotr Adamczyk. Szkoda zdrowia.

PS Jeśli chcesz być na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami, codziennie przed południem zaglądaj do naszych Porannych Plotek Biznesowych 😉

Źródło: Pomponik

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close