GastronomiaHandelPolska

Zakupy w Biedronce możliwe także w niehandlowe niedziele?

Glovo dostarczy zakupy z Biedronki pod drzwi klienta za darmo. Sieć marketów spożywczych przedstawiła nową ofertę.

Biedronka kusi klientów darmową dostawą produktów zamówionych za pośrednictwem aplikacji Glovo. Sklep internetowy Biedronka otwarty jest także w niedziele niehandlowe. Market nie wprowadził ograniczeń odnośnie wagi oraz ceny zamawianych produktów. Średni czas dostawy po dokonaniu zamówienia wynosi obecnie 45 minut.

Sieć sklepów poszerzyła asortyment produktów do około 2 tysiące towarów dostępnych do zamówienia online. Cena dostawy produktów uzależniona jest od łącznej kwoty wydanej na zakupy online:

  • powyżej 199 zł – 0 zł.
  • między 150 a 198,99 zł – 5,99 zł,
  • między 50 a 149,99 zł – 9,99 zł,
  • poniżej 50 zł – 12,99 zł.

Warto dodać, że aplikacja Glovo może naliczyć dodatkową opłatę, która widoczna jest w podsumowaniu. W przypadku gdy pada deszcz, na paragonie pojawi się “dopłata dla kuriera za złą pogodę – 1,99 zł“.

Dodatkowo od teraz można wybierać aż z 2 tysięcy produktów dostępnych w sklepach sieci: od świeżych owoców i warzyw zaczynając, na produktach mrożonych, co jest nowością, kończąc. Produkty mrożone są dostarczane klientom w specjalnych torbach, gwarantujących zachowanie jakości. Poprzez aplikację Glovo można także nabywać produkty oferowane w ramach akcji tematycznych Biedronki, na przykład tygodnia azjatyckiego, włoskiego lub portugalskiego – mówi Paweł Włodarczyk, dyrektor operacyjny w sieci Biedronka.

Obecnie zakupy z Biedronki przez aplikację Glovo można zamówić do domu w 21 polskich miastach, między innymi w Warszawie, Łodzi, Krakowie, Wrocławiu, Trójmieście, Poznaniu, Katowicach, Szczecinie, Lublinie, Białymstoku, Sosnowcu oraz Rzeszowie. Sieć rozszerzyła zakres dowozu produktów, na początku kwietnia nowa usługa dostawy z Glovo była dostępna w 16 miastach. Biedronka zdecydowała się na wdrożenie opcji w czasie pandemii COVID-19.

Źródło: bankier.pl

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close