HandelPolskaWarszawa

Primark nareszcie w Polsce! Znamy datę otwarcia

Primark w końcu otworzy swój pierwszy sklep w Polsce. Choć zapowiedzi te zaczęły pojawiać się już w 2018 roku, a ustalona wcześniej data została przesunięta przez koronawirusa. To teraz, zgodnie z informacją sieci, ma ruszyć 20 sierpnia.

Informacje dotyczące otwarcia pierwszego Primarka w Polsce, pojawiły się już w sierpniu 2018 roku. Pod koniec zeszłego roku podano, że nastąpi to wiosną 2020 w warszawskiej Galerii Młociny. Niestety pandemia koronawirusa pokrzyżowała te plany i na zakupy w irlandzkiej sieciówce musieliśmy jeszcze poczekać. Teraz podano, że Primark ruszy 20 sierpnia o godzinie 10:00.

Bardzo cieszymy się z otwarcia naszego pierwszego sklepu w Warszawie. Primark jest już dobrze znaną marką w Polsce, dlatego tym bardziej cieszy nas możliwość zaoferowania klientom z Warszawy i regionu “niesamowitej mody w niesamowitych cenach” oraz to, że staniemy się częścią lokalnej społeczności warszawskiej. Polska jest ważnym rynkiem dla sieci Primark i stanowi kolejny kamień milowy w naszej ekspansji w Europie Środkowo-Wschodniej – mówi Maciej Podwojski, menedżer w Primark Polska.

Warszawski sklep, który stworzył 250 miejsc pracy, zajmuje 3 660 mkw. powierzchni handlowej na dwóch piętrach. Dla klientów przygotowano 30 kas oraz m.in. dostęp do bezpłatnego Wi-Fi. Z myślą o bezpieczeństwie pracowników i klientów w sklepie zapewniono liczne środki ochronne:

  • w sklepie umieszczono czytelne oznakowanie oraz naklejki na podłodze,
  • wyznaczeni pracownicy oraz dodatkowy personel ochrony, będą udzielać klientom niezbędnych wskazówek, aby podczas ich wizyt w sklepie ograniczać kontakt z innymi.

Ochronę osobistą pracowników i klientów:

  • środki do dezynfekcji rąk dla pracowników i klientów zostaną udostępnione przy wejściu do sklepu, na jego terenie oraz na zapleczu. Dodatkowo, zgodnie z wytycznymi, pracownikom zostaną udostępnione maseczki ochronne,
  • w celu ochrony klientów i pracowników, przy kasach zainstalowane zostały osłony Perspex.

Źródło: bankier.pl

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close