PolskaRynek pracyTransport

Amazon w Łodzi już ruszył! Centrum logistyczne poszukuje pracowniów

Amazon otworzył centrum logistyczne w Łodzi. Koncern chwali się tym na swojej stronie internetowej, a chętnych zachęca stawką za godzinę oraz pakietem benefitów.

Serdecznie witam wszystkich nowych członków zespołu Amazon. Naszym najważniejszym celem jest stworzenie dla Was bezpiecznego i atrakcyjnego miejsca pracy – powiedział na otwarciu dyrektor centrum, Cezary Pieczetowski, cytowany w komunikacie.

W nowym centrum logistycznym w Łodzi o powierzchni przeszło 40 tysięcy metrów kwadratowych pracę znajdzie ponad setka pracowników. Koncern deklaruje, że będzie im płacił 20 złotych brutto za godzinę pracy (minimalna płaca w Polsce w 2020 roku wynosi 17 zł/h).

Oprócz tego Amazon zapewnia, że zatrudnione przez firmę osoby będą mogły liczyć na szeroki pakiet benefitów. Znaleźć w nim się mają między innymi: bezpłatny transport do pracy na określonych odcinkach, opieka medyczna wraz z ubezpieczeniem oraz bonusy finansowe.

Cieszy mnie, że nasza obecność w regionie łódzkim się rozszerza – po centrum w Pawlikowicach otwieramy nowy budynek w Łodzi i tworzymy kolejne miejsca pracy – przekonywał Pieczetowski.

Firma deklaruje, że świeżo otwarte centrum logistyczne nie jest jej ostatnim słowem, jeżeli chodzi o region. Jeszcze na ten rok bowiem jest planowany kolejny etap inwestycji, który finalnie ma zakończyć się powiększeniem centrum o kolejne 33 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni.

Źródło: money.pl 

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close