HandelPolskaTechnologie

Allegro wprowadza kolejne udogodnienie dla klientów!

Allegro wprowadził dużą zmianę. Platforma zaczęła wyświetlać od razu przy produktach informację o przewidywanym czasie dostawy.

Uruchomi poza tym specjalny filtr, który ułatwi wyszukiwanie ofert z szybkimi dostawami. Liczy na zwiększenie sprzedaży.

Wprowadzamy kolejne usprawnienie zakupów na Allegro. Teraz klienci mogą zobaczyć przewidywany czas dostawy i łatwo wybrać te oferty, które dotrą szybko. Obecnie na Allegro jest około 66 mln ofert, które mogą dotrzeć w 1-2 dni. W takim czasie dostarczanych jest już prawie 80 proc. zamówień. (…) Przewidywany i szybki czas dostawy jeszcze bardziej zwiększy atrakcyjność ofert sprzedawców na Allegro, a tym samym ich sprzedaż – powiedział prezes Allegro Francois Nuyts, cytowany w komunikacie.

Oferty z szybką dostawą są teraz oznaczone na liście ofert hasłami: “dostawa dzisiaj”, “dostawa jutro” lub “dostawa pojutrze”. Klienci zobaczą informacje o dostawie w każdym momencie podczas zakupów: przeglądając listę ofert, na stronie oferty i w podsumowaniu zakupów, a także w zakładce “Moje zakupy”, w której można śledzić drogę przesyłki.

W 2019 roku na Allegro zarejestrowało się ponad 20 tys. firm, a w 2020 ponad 15 tys.

Źródło: BIPolska

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close