HandelMarketingPolska

Sieć sklepów Lidl rozdaje darmowe piwo! No, tak jakby…

Promocja w Lidlu

Sieć sklepów Lidl wystartowała z nową promocją, w ramach której można otrzymać darmowe piwo. No, prawie darmowe, ponieważ promocja jest skonstruowana w taki sposób, że zakupione alkohole mają taką cenę, jakby część była za darmo. Pierwsza z piwnych promocji już trwa i rozpoczęła się w poniedziałek 14 września. Potrwa do wyczerpania zapasów.

Przy zakupie 6-paku piwa Kasztelan Niepasteryzowane za płacimy promocyjną cenę 1,99 zł za sztukę. Tym samym w porównaniu z ceną regularną, blisko 2 piwa wychodzą jakby były za darmo. To samo dotyczy piwa Warka Jasne. W tym przypadku przy zakupie 8-paku zapłacimy 1,99 zł za sztukę i również ponad 2 piwa w porównaniu z ceną regularną są darmowe.

Przy zakupie 6-paku Okocim Jasne Okocimskie płacimy 1,99 zł za sztukę – blisko 2 piwa za darmo w porównaniu z ceną regularną. Z kolei przy zakupie 3 piw Tyskie Specjalności zamiast 3,49 zł zapłacimy 2,99 zł za sztukę.

Nowe promocje

Na piątek 18 września Lidl przygotował również specjalną promocję dla osób posiadających aplikację na telefon Lidl Plus „8 w cenie 4” na wszystkie marki piw w butelce. Tak jak mówi nazwa promocji, tego dnia możemy zakupić 8 piw butelkowych, a zapłacimy za nie cenę jak za cztery piwa.

Ponadto od czwartku 17 września do wyczerpania zapasów obowiązują promocje na 6-pak piwa Kasztelan Niepasteryzowane, w przypadku której zapłacimy 1,99 zł za sztukę – blisko 2 piwa za darmo w porównaniu z ceną regularną. Dodatkowo od tego dnia przy zakupie 6-paku Okocim Mocne zapłacimy 2,39 zł za sztukę (ponad 1 piwo za darmo w porównaniu z ceną regularną).

Od czwartku 17 września do soboty 19 września obowiązuje również promocja przy zakupie 18 piw Perlenbacher Pils.  Zapłacimy za nie 1,75 zł za sztukę, co daje ponad 5 piw za darmo w porównaniu z ceną regularną.

Nieletni nie kupią bezalkoholowego piwa w Lidlu? To niezgodne z prawem, ale co zrobisz jak nic nie zrobisz

Źródło: Fakt

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close