HandelPolskaTechnologie

Allegro zapowiada zmiany. Przesyłki dotrą również w sobotę?

Allegro zapowiada zmiany, które wejdą w życie od listopada. Pojawi się nowa opcja płatności dla klientów korzystających ze Smart Allegro, odbiór przesyłek w sobotę, usunięcie opłaty 0,20 zł oraz zmiany w polityce prywatności.

Od 2 listopada klienci zamawiający towary w pakiecie Allegro Smart będą mogli zapłacić przy odbiorze. Do tej pory płatność za towary przy tej opcji była możliwa tylko “z góry” m.in. przelewem lub Blikiem. Przez pierwsze cztery miesiące od 2 listopada do 28 lutego przyszłego roku Allegro nie będzie pobierać dodatkowych opłat za korzystanie z nowej usługi. Od marca za płatność przy odbiorze klienci zapłacą 3,99 zł w ramach pakietu Smart Allegro.

Standardowa dostawa w ramach Smart Allegro dalej jest dostępna. Natomiast dodatkowe 3,99 zł będzie dotyczyć tylko zamówień z płatnością przy odbiorze, która będzie dostępna dla dostawy:

  • kurierem – DPD oraz Pocztex,
  • do punktów – Poczta Polska.

Paczki z datą dostawy na poniedziałek, które sprzedający wyśle w piątek, mogą zostać dostarczone już w sobotę. Dzięki temu nie będziesz czekać na swoją paczkę aż do poniedziałku. Tak szerokiego wyboru towarów z dostawą w weekendy nie znajdziesz nigdzie indziej! Za dostawę w sobotę nie musisz dopłacać. Tak jak obecnie dostawa w ramach Allegro Smart! będzie dla Ciebie darmowa – czytamy w komunikacie Allegro.

Wśród zmian na Allegro zniesienie opłaty za wymianę 20 groszy, którą platforma sprzedażowa pobiera podczas wymiany Monet na kupon. Dodatkowo od 2 listopada z Monet nie będzie można korzystać w całej kategorii Kody i doładowania.

Dodamy nowe cele przetwarzania danych osobowych w związku z wprowadzeniem nowej metody płatności dla przedsiębiorców. Odroczonej płatności dla Firm oraz kolejnego zabezpieczenia (…) Zapobiega ono aktywności niepożądanych botów, czyli tak zwanych robotów internetowych. Dzięki niemu podniesiemy bezpieczeństwo w serwisie – czytamy w komunikacie Allegro.

Źródło: bankier.pl

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close