HandelKultura i sztukaMarketingMediaTechnologie

Cyberpunk 2077 przypadkiem trafił już do graczy. CD Projekt prosi by nie spoilerować

Cyberpunk 2077 już u szczęśliwców

Oficjalna premiera gry Cyberpunk 2077 już 10 grudnia. Jednak kilka sklepów pośpieszyło się z wysyłką edycji kolekcjonerskiej i gra trafiła do garstki szczęśliwców jeszcze przed premierą. Wśród firm detalicznych, które wysłały grę jest między innymi amerykańska sieć Best Buy. Prawdopodobnie wcześniej swoje kopie dostają głównie osoby z pre-orderem edycji kolekcjonerskiej.

Część klientów informuje również, że odebrała emaile z informacjami o wysyłce, zapowiadające dostawę w najbliższy dzień lub dwa. Oznacza to, że całkiem spora grupa osób będzie mogła zagrać w Cyberpunk 2077 na kilka dni przed innymi osobami.

Jeden z graczy o ksywce DanXcel podzielił się zdjęciami otrzymanej przed premierą edycji kolekcjonerskiej gry.

Fot. Reddit/DanXcel
Fot. Reddit/DanXcel

Cyberpunk 2077 będzie dostępna na PC oraz konsole Xbox One, PlayStation 4, Xbox Series X/S oraz PlayStation 5. Gra dostępna będzie również w streamingowej usłudze Google Stadia.

Senat powołał Radę Gospodarczą. Wśród członków prezes CD Projekt

Cyberpunk 2077 – spółka reaguje

Studio CD Projekt RED zareagowało na tę sytuację prosząc, aby szczęśliwcy nie streamowali rozgrywki i nie spoilerowali fabuły gry. Zakaz obowiązuje do południa 9 grudnia. Twórcy przekonują, że chcą uniknąć sytuacji, gdy wypuszczone przed premierą filmiki zaspoilerują fabułę Cyberpunk 2077 innym graczom.

Premiera Cyberpunka 2077 coraz bliżej – istnieje możliwość, że niektórzy z was otrzymają swoją kopię gry przed dniem premiery. Może się to wydać nierealne, ale chcielibyśmy, aby wszyscy gracze na całym świecie mogli tak samo cieszyć się grą w dniu premiery – bez spoilerów. Dlatego gorąco was  prosimy, abyście nie streamowali gry, nie wrzucali let’s playów ani innych tego typu materiałów przed południem 9 grudnia. W przeciwnym razie będziemy zmuszeni nasłać na was MAX-TAC (wiecie, tych drabów, którzy pozbywają się niechcianych materiałów  z internetu). A to po południu – streamujcie tak jakby miało nie być jutra! W końcu mamy 2020 rok – nigdy nie wiadomo.

– pisze CD Projekt.

Ponadto wraz z premierą zadebiutuje patch, wprowadzający ulepszenia z dwóch miesięcy prac, jakie upłynęły od osiągnięcia przez projekt złotego statusu. Tym samym wcześniejsze streamy nie oddawałyby finalnej jakości gry. Wszelkie błędy gry, ujawnione przez premierą i wypuszczeniem łatki, która je naprawi, mogą zniechęcić nowych klientów do zakupu.

Dodatkowo studio CD Projekt RED rozpoczęło teasowanie jakiejś atrakcji dla fanów Cyberpunk 2077. Na Twitterze opublikowano wiadomość audio, w której V, czyli główna bohaterka gry informuje, że otrzymała cynk o atrakcyjnym zleceniu i wkrótce przekaże konkrety.

Źródło: GryOnline

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close