Technologie

Cyberpunk 2077? Wspaniała gra, zabawne błędy. Zobacz, jakie bugi napotkali gracze

Cyberpunk 2077? Być może gra roku. Póki co jednak przy wszystkich plusach nowego tytułu polskiego dewelopera należy pamiętać o rozmaitych błędach, które wkradły się do produkcji. Niektóre z nich są po prostu zabawne.

Wielu graczy zdążyło już wsiąknąć w Night City. Internet zalała fala komentarzy dotyczących gry. Niektórzy zwracają uwagę na zabawne momenty, które były oczywiście przez twórców nieplanowane. Ot, dajmy na to penisa wystającego ze spodni bohatera.

Ale są też błędy takie:

Czy takie:

Znikające pojazdy? Dziwne pozy NPC? Naturalnie.

Oczywiście deweloperzy będą teraz pracować nad poprawkami. W tej chwili najważniejsze jest to, że gdy zapomni się o błędach (przy czym pamiętajmy, że wielu graczy nie uświadczyło żadnych poważniejszych problemów) w Cyberpunka gra się naprawdę przyjemnie. Z czasem gra będzie więc tylko lepsza.

Zabawnie prezentuje się także poniższe wideo:

Choć mimo wszystko gdy patrzy się na wszystkie te błędy, zabawnie brzmią komentarze fanów sprzed tygodni, którzy mówili, że „wolą grę później, ale dopieszczoną technicznie”. Cóż, oby taką grę w końcu kiedyś dostali. Na ten moment i tak najważniejsze jest to, że w Night City da się spędzać czas cholernie przyjemnie. A głównie o to się rozchodziło.

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Close
Close