GospodarkaMarketingPaństwoPolitykaPolskaRynek pracy

Strajk Przedsiębiorców szuka PRowców. Wynagrodzenie? Reklama na FB

Strajk Przedsiębiorców szuka chętnych do darmowej pracy

Strajk Przedsiębiorców poszukuje PRowców, którzy zadbają o wizerunek organizacji. Lider Strajku Paweł Tanajno opublikował na grupie apel do agencji i do przedsiębiorców, w którym zachęca do aktywności w ramach Strajku Przedsiębiorców.

Zgłaszajcie wasze pomysły na wykorzystanie swoich zasobów dla publicznej korzyści naszej wspólnej sprawy.

– napisał Tanajno.

Były kandydat na prezydenta dodał do swojego wpisu ogłoszenie, w którym poszukuje agencji PRowej. Agencja miałaby pomóc organizacji w długofalowym budowaniu wizerunku. Co oferuje Strajk Przedsiębiorców takiej agencji? PRowcy mieliby pracować za darmo, a ich wynagrodzenie byłoby zależne od sukcesu akcji. Oprócz tego mogą liczyć na reklamę na grupie Strajku.

A może poprawę wizerunku warto zacząć od normalnej zapłaty?

Emilewicz o Strajku Przedsiębiorców: Nie wiedziałam, że jest jakiś protest

Pomoc rządu nieskuteczna

Strajk Przedsiębiorców to inicjatywa niezadowolonych z działań rządu przedsiębiorców oraz Pawła Tanajno, byłego kandydata na prezydenta. Akcja zdobyła sporą popularność w mediach internetowych i portalu Facebook. Na ich facebookowej grupie jest już ponad 200 tysięcy osób. Przedsiębiorcy sprzeciwiają się przede wszystkim Tarczy Antykryzysowej, która ich zdaniem jest wybitnie nieskuteczna, i związanej z nią biurokracji.

Protestujemy przeciw bezradności i niekompetencji polityków, a także pozostawieniu faktycznie przedsiębiorców samym sobie. Władza nie ma realnego planu wyjścia gospodarki z zapaści. Na przedsiębiorców nakładane są nakazy, którym nie są w stanie sprostać. Sprzeciwiamy się ustanawianiu tej części bezsensownych zakazów, które mają jedynie na celu gnębienie obywateli.

– czytamy na Facebooku.

Strajk zorganizował już kilka manifestacji w Stolicy. W protestach bierze udział średnio po kilkaset osób. Z uwagi na pandemię i obostrzenia, niemal wszystkie demonstracje Strajku są pacyfikowane przez policję, a uczestnicy traktowani gazem.

Źródło: Faceebook

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Sprawdź również

Close
Back to top button
Close
Close