Kultura i sztuka

Polsat i TVN odpuszczają koncerty w plenerze, Kurski zapowiada gorącego Sylwestra Marzeń

Jacek Kurski będzie próbował obejść rządowe obostrzenia?

Jak przekonuje Jacek Kurski, Polakom Sylwester Marzeń się po prostu należy. Z tego powodu zamierza dołożyć wszelkich starań, aby w Ostródzie odbył się koncert plenerowy. Przez restrykcje zapowiedziany przez rząd Polsat oraz TVN nie zdecydowały się na tego typu rozwiązanie z powodów logistycznych (Polsat szykuje swój sylwestrowy koncert w studiach przy ul. Łubinowej w Warszawie).

TVP zapowiedziało już, że w tym roku wystąpią m.in. Zenek Martyniuk, Boys i Roksana Węgiel. Serwis Press poinformował, że publiczna telewizja będzie próbowała obejść obostrzenia. Zamiast publiczności na miejscu pojawią się wynajęci tancerze, a nocleg dla artystów (przypominamy o zakazie spania w hotelach nawet podczas wizyt służbowych) zapewni TVP, oferując swój znajdujący się w pobliżu ośrodek wypoczynkowy.

Jacek Kurski chce dobrej zabawy

Szef TVP przyznał, że żałuje, iż tegoroczny sylwester nie odbędzie się w Zakopanem. Mimo to liczy na to, że również w Ostródzie Sylwester Marzeń okaże się niezapomnianą zabawą. Kurski przypomniał również o roli publicznych mediów – TVP można odbierać w każdym polskim domu, dlatego „Sylwester Marzeń będzie wspaniały, gdyż jest on upragniony przez ludzi”.

Taka sytuacja nie spodobała się między innymi Jurkowi Owsiakowi, który uważa, że TVP może pozwolić sobie na więcej względem innych stacji, co jest po prostu nieuczciwe.

Pytanie o nocleg z trzydziestego pierwszego na pierwszego. TVP organizuje Sylwestra w Ostródzie – 200 km od Warszawy. Już od 14 grudnia trwa budowa sceny. W sylwestra na żywo telewizja i artyści odpalą koncert. To takie moje pytanie chociażby do artystów – a gdzie będziecie spali, skoro hotele pozamykane? I pytanie do obsługi całego tego przedsięwzięcia w TVP.  To gdzie będziecie spali, skoro hotele pozamykane? I pytanie do Pana Jacka Kurskiego. Gdzie Pan będzie nocował, skoro wszystkie hotele będą pozamykane? – pytał na swojej stronie Jerzy Owsiak.

AKTUALIZACJA!

TVP odniosło się do doniesień, telewizja zapewnia, że żadne obostrzenia nie będą obchodzone, a wydarzenie odbędzie się zgodnie z prawem.

Źródło: Press

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close