Kultura i sztukaMarketingŚwiat

Nowa postać w Tekken 7! Zagrasz… Premier Polski? “To Morawiecki po zmianie płci”

Bandai Namco Entertainment opublikowało właśnie zwiastun nowego DLC do Tekken 7. Jak się okazuje, w grze będziemy mogli wcielić się w… Premier Polski.

Już wiosną tego roku w popularnej bijatyce Tekken 7 pojawi się nowa postać, a mianowicie fikcyjna Premier Polski. Waleczna kobieta weźmie udział w turnieju sztuk walki.

Przedstawicielka naszego kraju nie jest wzorowana na żadnej prawdziwej premier, więc nie uświadczymy tu Beaty Szydło czy Ewy Kopacz. Jak twierdzi Katsuhiro Harada, dyrektor generalny Bandai Namco, do stworzenia takiej postaci zainspirowała ich historia Polski. Już wielokrotnie w naszym kraju funkcję premiera sprawowały wyraziste kobiety.

Pod nagraniem w serwisie YouTube pojawiły się liczne komentarze internautów. Wiele osób wskazuje na charakterystyczny wygląd kobiety, a zwłaszcza jej bliznę na twarzy. Ma ona sugerować, że kobieta jest wzorowana na Ciri z uniwersum Wiedźmina. Czyżby tropicielka potworów stanęła na czele rządu?

Nie obeszło się również bez humorystycznych wtrętów pod adresem obecnego premiera Mateusza Morawieckiego.

“This is Morawiecki after gender change” – czytamy we wpisie sugerującym, że to nasz obecny Prezes Rady Ministrów po zmianie płci.

“Muszę opodatkować wszystkich Polaków” – pisze ktoś inny, parafrazując wypowiedź postaci, która deklaruje na trailerze, że musi wygrać w imieniu wszystkich Polaków.

Źródło: spidersweb.com, youtube.com

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close