PolitykaRolnictwo

Wpadka! Minister Puda złożył Polkom życzenia. Jego ludzie musieli zacząć kasować komentarze…

Minister rolnictwa Grzegorz Puda złożył życzenia gospodyniom ze wsi za pomocą filmu zamieszczonego na Facebooku. Nie spodziewał się takiej reakcji.

Pod filmem, który opublikował minister Grzegorz Puda, rolnicy mocno skrytykowali jego urzędowanie, a w kilkadziesiąt minut pojawiło się blisko 50 negatywnych komentarzy.

Co ciekawe, po chwili okazało się, że wpisy zniknęły! Komentarze zaczęły być oceniane przez niewidzialnego cenzora lub samego ministra Pudę, a niepochlebne szefowi resortu szybko trafiały do śmieci. Na szczęście, jak to mawia młodzież, “screeny nie biorą jeńców”. Chociaż komentarze zniknęły, część została zapisana.

Grzegorz Puda został wybrany na ministra rolnictwa w miejsce Jana Krzysztofa Ardanowskiego, który był przeciwnikiem „Piątki dla zwierząt”. Puda był posłem sprawozdawcą „Piątki” i chociaż nie zajmował się zawodowo rolnictwem, z jego nominacji cieszyli się liderzy radykalnych organizacji antyhodowlanych i lewicowi ekolodzy, a życzenia pomyślności złożyła mu sama europoseł Sylwia Spurek, która uważa, że Unia Europejska powinna ustawowo zakazać promowania mięsa.

Obecnie Puda próbuje wprowadzić „Piątkę dla zwierząt” tylnymi drzwiami, przestrzegając Polaków przed koronawirusem u norek. Z jakiegoś powodu nie sprawdza jednak Sars-Cov-2 u psów, kotów czy świń.

 

Źródło: facebook.com, twitter.com

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close