Bez kategoriiPolityka

Sławomir Mentzen zweryfikowany przez wolny rynek

Giełda kryptowalut BitBay nie chce Sławomira Mentzena w swoich szeregach

Sławomir Mentzen pożalił się na Facebooku, że nie może zweryfikować swojego konta na BitBay, bo jest politykiem. Uznał, że to bardzo niefajnie.

Polityk (jak twierdzi BitBay) napisał na swoim Twitterze, że firma BitBay odmówiła weryfikacji jego konta. Tutaj warto wspomnieć, że BitBay to giełda kryptowalutowa, która pomaga w handlu tymi aktywami. Powodem braku weryfikacji miał być fakt, że jest on eksponowany politycznie. Faktycznie można tak twierdzić. Sławomir Mentzen jest bowiem blisko związany z Konfederacją. W partii jako tzw. wolnościowiec odpowiada za narrację ekonomiczną.

Na ripostę ze strony Pana Mentzena nie trzeba było długo czekać i jeszcze w tym samym tłicie napisał, że to przykre i firma zachowuje się gorzej niż tradycyjne, dziadowskie banki.

Blokada nałożona na Sławomira Mentzena prawdopodobnie miała miejsce na skutek działań w związku z przestrzeganiem zasad jakie panują na BitBay. Platforma nie chce mieć w swoich szeregach polityków by uniknąć osądów jakoby służyła do prania brudnych pieniędzy pochodzących z korupcji. Wydaje się to całkiem słuszne, gdyż historia pokazała już nie raz, że osobistości ze świata polityki bywają zamieszane w afery korupcyjne.

 

 

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close