HandelInwestycje

Eksperci: Bitcoin będzie kosztował ponad 100 000 USD!

Pytanie tylko, kiedy bańka pęknie?

Bitcoin to bez wątpienia obecnie najmocniejsza i najpopularniejsza kytpowaluta na świecie. Jej popularność wzrosła jeszcze bardziej, odkąd Elon Musk zdecydował się zainwestować w nią aż 1.5 mld dolarów. To mu się bardzo opłaciło, ponieważ w zaledwie miesiąc zarobił na tej transakcji około 1 mld dolarów.

Według ekspertów z firmy inwestycyjnej Pantera Capital, cena za 1 Bitcoin może wkrótce wynieść aż 100 000 USD. Według wiadomości przekazanej do inwestorów przez dyrektora ds. Inwestycji Dana Moreheada:

Potrzeba było zaledwie kilku miesięcy, aby sytuacja się ustabilizowała. Kilka miesięcy, by wzrost nabrał rozpędu. Teraz jest już w pełni. Mój instynkt wynikający z handlu wieloma cyklami na przestrzeni 35 lat jest taki, że ceny kryptowalut będą wzrastać. Zobaczymy znacznie wyższe ceny, zanim ten cykl się skończy.

Nie zgadniesz, jak Elon Musk każe do siebie mówić po rekordzie Bitcoina

Ekspert zaznacza również, że Bitcoin, którego wartość przekroczyła 60 000 USD, może osiągnąć nawet zawrotną sumę 115 000 USD.

Dane potwierdza analityk PlanB, który korzystając z analizy S2F, uważa, że BTC zdrożeje nawet pięciokrotnie.

Zamknięcie grudnia: 28 992 USD. Stycznia: 33141 USD. Lutego: 45240 USD. Cena z 17 marca: 55000 USD

Model ten jest wykorzystywany m.in. przy analizie rzeczywistej ceny metali szlachetnych.

Bitcoin podrożeje do 100 000 USD wg Petera Schiffa?

Podobnie twierdzi inny analityk, który niegdyś uważał, że BTC nie osiągnie progu 50 tys. USD. Peter Shiff napisał na swoim Twitterze, że w obecnej sytuacji może dojść do kwoty 100 tys.

Jednakże ostrzegł przy tym inwestorów, że prędzej, czy później cena spadnie do zera. W zamian za to zaproponował ulokowanie środków w najbezpieczniejszym aktywie – złocie. Nie jest to jednak pierwszy raz, kiedy ekspert studzi emocje na temat tej kryptowaluty. Ostatnio stwierdził nawet, że BTC i Ethernum są przewartościowane.

Twórca piramidy finansowej Omega Best poszukiwany listem gończym

Na dzień 19 marca, godz. 16:30 Bitcoin kosztuje ok. 58k USD i ponownie może osiągnąć cenę 60 tys. USD w ciągu najbliższych dni.

Źródło: Bitcoin.pl, Bitcoin.pl (2), DailyHodl, Comparic.pl

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close