GastronomiaMedia

Łukasz Warzecha dobitnie o PiS: za MORDĘ!

Dziennikarz stał się zagorzałym przeciwnikiem władzy?

W ostatnich miesiącach Łukasz Warzecha, niegdyś wielki orędownik PiSu i Zjednoczonej Prawicy, jawi się jako jej zagorzały krytyk. W jednym ze swoich ostatnich felietonów na Onecie przyznał, że coraz bardziej nie po drodze mu ze skręcającą w lewo formacją Kaczyńskiego.

Nadchodzący Nowy Ład będzie się najprawdopodobniej sprowadzał do bardzo prostego mechanizmu: jak za pieniądze jednych kupić sobie innych. Przy czym ci pierwsi, i tak już wyciskani od lat, zostaną wyciśnięci do reszty zostaną zniszczeni.

Porównał także proponowany przez PiS Nowy Ład do socjalizmu. Według niego polska klasa średnia zostanie zniszczona, a na placu boju zostaną tylko bardzo biedni i bardzo bogaci. Do tej drugiej mają należeć jedynie ci, którzy będą „przyjaciółmi” PiS.

Ostatnie obostrzenia, oraz planowany całkowity lockdown od 20 marca, dodatkowo rozgniewały publicystę Do Rzeczy. Warzecha napisał na swoim na swoim Twitterze:

Mam nadzieję, że jeśli posuną się dalej w próbie wzięcia nas za mordę, tak jak wiosną, to odbije się to piorunująco na ich notowaniach.

Łukasz Warzecha na Twitterze coraz częściej atakuje PiS

Wcześniej wspomniał niefortunną wypowiedź senatora Marka Pęka z Pis, który zaproponował anulowanie wszystkich zabiegów onkologicznych na poczet chorych na COVID-19. Polityk stwierdził wówczas, że „zawsze dochodzi do jakiegoś poświecenia”.

prof. Andrzej Horban o lockdownie: JESZCZE nie umieramy z głodu xD

Warzecha bardzo negatywnie odnośni się również do wypowiedzi doradcy premiera prof. Andrzeja Horbana, który wielokrotnie udowadniał, że kompletnie nie zdaje sobie sprawy z obecnej sytuacji:

Obecnie coraz więcej osób ze świata mediów odwraca się od PiS. Oczywiście oprócz pracowników telewizji rządowej, w której czas zatrzymał się kilkadziesiąt lat temu.

Świadczy o tym między innymi fakt, że Warzecha ostał odsunięty w październiku od prowadzenia programu “W tyle wizji” w TVP. Według doniesień było to spowodowane jego “nielojalnością” wobec mediów publicznych i jego krytyczną oceną polskiego rządu.

Źródło: Onet.pl. Gazeta.pl

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Close
Close