Biznesowi celebryci

Edyta Górniak miała kontakt z kosmitami? “Na każdej planecie jest życie”

Piosenkarka to już nie tylko wirusolog, ale także kosmolog i astronautka.

Edyta Górniak nie od dziś jawi się nam jako osoba, która wiedzę zdobywa w filmach S-F, oraz dokumentach z żółtymi napisami. Jej przedziwne relacje o pacjentach COVID, którzy wg niej to “statyści”, lub brak wiary w wirusy, czy pandemię, raz na zawsze ośmieszył ją w gronie słuchaczy. Oczywiście ma swoich wyznawców, do których nie raz się zwraca na swoim profilu. Teraz na przykład przeszła samą siebie, twierdząc, że ma kontakt z kosmitami.

Według piosenkarki od lat trwa ogólnoświatowy spisek, który ma na celu ukrycie wiedzy o kosmitach. Zielone ludziki, wg artystki, mają odwiedzać nasz świat od wieków. Ponadto piosenkarka uważa, że “na każdej planecie istnieje życie” i pozaziemscy przybysze w większości przypadków kochają ludzi. Ale są także takie istoty, które nas nienawidzą. Serio.

Na każdej planecie istnieje życie. To wiedza znana od lat, ale była chroniona przez przynajmniej 40 lat przez głowy państw.

Edyta Górniak twierdzi również, że:

Wyższe byty energetyczne nie zawsze można dostrzec, ale pojawiają się tutaj, żeby przyzwyczajać do swojej obecności ludzi i sprawić, żebyśmy się ich nie bali.

Górniak przekonuje również, że strach przed kosmitami jest specjalnie propagowany przez Hollywood, które “ma w tym swój cel”. A jedyny film, który został zrobiony po to, aby przedstawić nam przyjazną rasę kosmitów, to “E.T”. Zapewne nie oglądała ALFA. Oglądając jej wypowiedzi już wiemy, dlaczego znalazła wspólny język ze swoim byłym partnerem Piotrem Schrammem, który jest znanym antymaseczkowcym i nie wierzy w pandemię COVID-19.

Zarobki biskupów są przerażająco wysokie. Na czym zarabia Leszek Głódź i jemu podobni?

Jaki majątek posiada Edyta Górniak i na czym zarabia?

Edyta Górniak mimo swoich kontrowersyjnych wypowiedzi wciąż może poszczycić się sporym majątkiem. Nie ma jednak żadnego wykształcenia wyższego, ponieważ skończyła jedynie Technikum Ogrodniczo-Pszczelarskie w Kluczborku.

Według plotek z branży piosenkarka zarabiała do tej pory około 50 tysięcy złotych za jeden koncert. W środowisku mówi się także o jej prywatnych koncertach na eventach dla firm. Ich koszt również oscyluje wokół kilkudziesięciu tysięcy złotych. Dodatkowo brała udział w reklamach, co również dawało jej zastrzyk gotówki. Na samym Sylwestrze TVN w 2019 zarobiła ponad 130 tysięcy złotych.

Gwiazda wynajmowała dom w podkrakowskich Mogilanach oraz często do Stanów Zjednoczonych ze swoim synem Allanem. Jak wynikało z informacji z tabloidów, musiała opłacać czesne za syna w wysokości około 30 tysięcy złotych miesięcznie. To i tak na nic, bo jak się okazuje, Edyta Górniak odradza synowi zdanie matury. Według niej wykształcenie nie ma znaczenia, a wiedzę syn zdobędzie “w życiu, a nie od nauczycieli”. Zapewne z filmów z żółtymi napisami, niczym mamusia.

Wszystko to jednak zmieniła pandemia COVID-19, która odcięła główne źródło dochodu Górniak. Mimo to zdecydowała się zakupić nieruchomość w Zakopanem za około 800 tysięcy złotych. I choć nie występuje na koncertach jak dawniej, to dalej może poszczycić się sporym majątkiem. Otóż według Dzień Dobry TVN na samych koncertach w 2019 roku zarobiła aż 2 miliony złotych. Teraz jednak coraz więcej stacji telewizyjnych oraz firm się od niej odcina. Nie chcą mieć bowiem nic wspólnego z osobą, która ma takie, a nie inne poglądy.

Źródło: TVP, SE, Pomponik, Gwiazdy.wp.pl, Dzień Dobry TVN

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close