Kultura i sztukaMedia

Będzie serial Atomówki. Syna małpy Mojo Jojo zagra biały. A profesora? xD

“Cukier, słodkości i różne śliczności” oraz niezapomniany tajemniczy związek X, który został dodany przez profesora Atomusa, aby stworzyć Atomówki. Trzy dziewczynki, które posiadały magiczną moc i walczyły z potworami oraz odwiecznym wrogiem Mr. Mojo Jojo. Tymczasem ogłoszono serial akcji na podstawie słynnej bajki, ale… nieco się różni od pierwowzoru. 

Jak informuje portal Variety, do nowopowstałego filmu akcji na podstawie bajki Atomówki, zatrudniono  Nicholas Podany. Młody aktor będzie synem Mr. Mojo Jojo, który w serialu animowanych był głównym przeciwnikiem Bujki, Bajki i Brawurki. Jego postać nie będzie jednak ich chciała zniszczyć, ale ze względu na swoją obsesję ma wobec nich całkowicie inne zamiary.

Wiedźmin 2 gotowy! Kiedy premiera drugiego sezonu The Witcher?

Serial otrzymał roboczą nazwę Powerpuff i jego premiera odbędzie się w stacji The CW. Podany zagra żądnego władzy kujona, którego jedynym marzeniem jest zawładnięcie nad Atomówkami. Seria, na podstawie animacji Cartoon Network, stworzonego przez Craiga McCrackena, przedstawi dalsze losy głównych bohaterek. Według wstępnego scenariusza mają być one rozżalone, że mimo ciągłej walki ze złem, nienawiść i ciągłe wojny wciąż trwają.

Kto zagra w serialu Atomówki?

W role dziewczynek wcielą się Chloe Bennet, Dove Cameron i Yana Perrault. Natomiast w rolę Profesora Atomusa czarnoskóry aktor Donald Faison, który poznał się widzom m.in. z roli Dr Chrisa Turka w serialu “Hoży Doktorzy“.

Mojo Jojo, to szympansi przeciwnik dziewczynek, który wcześniej był pomocnikiem Profesora Atomusa. Na skutek nieszczęśliwego wypadku, jego DNA zmieniło go w złoczyńcę.

Za scenariusz Atomówek odpowiadają Heather Regnier i Diablo Cody. Realizacja zostanie przygotowana przez ekipę Vita Vera Films. Z kolei za produkcję odpowiedzialna będzie Erika Kennair. Maggie Kiley zajmie się reżyserią i producentką wykonawczą pilota serialu. Całość produkcji będzie pod patronatem Warner Bros Television.

atomówek
Źródło: Donald Aison Instagram, Atomówki
Atomówek
Źródło: Nicholas Podany Instagram, Atomówki

Czy według Was aktorzy będą “pasować” do swych ról?

Źródło: Variety, IGN

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Close
Close