Biznesowi celebryciMedia

Tomasz Kammel podlizuje się “cudownemu” Jackowi Kurskiemu. Szczyt żenady?

Podczas wielkanocnego koncertu świątecznego “Cud życia” na TVP wystąpił Andrea Bocelli i jego syn Mateo. Wydarzenie prowadził Tomasz Kammel, którego słowa skierowane do Jacka Kurskiego i jego żony zostaną zapamiętane na długi czas. 

Koncert w Filharmonii Podlaskiej zapowiadano od tygodni. Niestety nie obyło się bez kontrowersji, a to za sprawą samego konferansjera, który nie ukrywał swoich sympatii do Jacka Kurskiego. Nagranie wykonano w połowie marca, kilka dni przed narodzinami dziecka Kurskiego, dlatego na samym koncercie prezes TVP przebywał wraz z żoną w ostatnim trymestrze ciąży.

Wydarzenie rozpoczęło się od zaśpiewania Barki, ulubionego utworu Jana Pawła II, o czym wspomniał Tomasz Kammel. Następnie zapowiedziano wydarzenie wieczoru, czyli występ Andrea Bocellego i jego syna Mateo. Koncert wziął swoją nazwę od historii artysty, którego matka omal nie dokonała aborcji. Kobieta otrzymała wiadomość, że chłopiec urodzi się z wadami, jednak nie zdecydowała się na zabieg. Ta historia idealnie pasuje do polityki PiS, który w ostatnim czasie promuje całkowity zabieg aborcji, nawet w wyniku ciężkich wad płodu.

Kurski: 2 miliardy na TVP to za mało. Państwo powinno dać 3,5 miliarda

Z tego powodu Tomasz Kammel zwrócił się do widowni, mówiąc:

Bocelli zatytułował swój koncert “Cud życia”. I to bardzo pięknie wpisuje się w ducha świąt Wielkiej Nocy, ale nie tylko. Wpisuje się również w to, co widzę na sali, bo cud życia jest choćby w pierwszym rzędzie. A wraz z cudem jego rodzice – Joanna i Jacek Kurscy.

Kammel, aby dodatkowo przypomnieć się widzom oraz samemu Kurskiemu, powiedział:

Tym wszystkim cudom, jak się już urodzą, to proszę wspomnieć, że ja o nich dzisiaj mówiłem.

Jacek Kurski został ojcem

Jak informuje Super Express, żona Jacka Kurskiego tuż po wydarzeniu powiedziała:

To był wyjątkowy wieczór i przepiękny koncert “Cud życia”, który Telewizja Polska wyemituje w Wielkanoc. Usłyszeliśmy największe hity Andrei Bocellego. Dla mnie to było bardzo wzruszające. Doświadczam cudu życia teraz każdego dnia, gdy czuję ruchy naszej córeczki i słyszę bicie jej maleńkiego serduszka. Koncert był takim połączeniem muzyki, miłości i macierzyństwa.

Warto dodać, że sam prezes TVP był zachwycony oglądalnością koncertu, o czym poinformował na Twitterze.

Poranne Plotki Biznesowe: Kurski uważa, że mediom publicznym te miliardy się po prostu należą

Problem tylko w tym, że dane nie są zaczerpnięte z pomiaru Nielsena, którego stosują inne stacje telewizyjne. TVP korzysta z własnym zasobów metodą MOR, i jak informuje NaTemat:

MOR to model oglądalności rzeczywistej. Jest to autorski pomiar stworzony przez TVP tworzony na podstawie danych z Netii.

Jacek Kurski wraz z żoną, zostali rodzicami 25 marca. Joanna Kurska urodziła córeczkę.

Źródło: NaTemat, Gwiazdy WP, Kozaczek

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Close
Close