Biznesowi celebryci

Kim Kardashian oficjalnie miliarderką według Forbes. Pewnie wstawała wcześnie rano ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kim Kardashian to jedna z najbardziej znanych celebrytek na świecie. Posiada ponad 213 mln followersów, choć na pewno część z Internautów zastanawia się ,skąd wzięła się jej popularność. Ona zaś potrafi zręcznie zarobić na skandalach, dzięki czemu według Forbes właśnie dołączyła do grona miliarderek.

Kim Kardashian to celebrytka, znana głównie z tego, że… “jest znana”. Sławę przyniosła jej seks taśma z piosenkarzem Rayem J. I choć sama celebrytka przyznała później, że była na prochach, to i tak “mleko się rozlało”, a ona zgrabnie skorzystała z okazji. Dodatkową rozpoznawalność i fortunę przyniósł jej udział w programie “Z kamerą u Kardashianów“, którego “fabuła” opierała się na banalnych i infantylnych “problemach rodzinnych”.

Nie ma jednak wątpliwości, że nie byłoby tego, gdyby nie ojciec familii – Rob Kardashian. Sławny prawnik bronił m.in. O.J. Simpsona, gwiazdora, którego oskarżono o morderstwo. W latach 90. niemal cała Ameryka emocjonowała się procesem pokazowym, dzięki czemu rodzina Kardashianów od tamtego czasu na stale wpisana jest do kanonu pop kultury.

Wybory USA: Kanye West przebił polskie 500+ i obiecał milion dolców na każde dziecko

Ostatnio po raz kolejny zrobiło się o niej głośno, ponieważ złożyła pozew o rozwód z Kanye Westem, którego oskarżyła o “niestabilność emocjonalną”. Sam majątek rapera oscyluje wokół 6,6 mld dolarów, czyniąc go jednym z najlepiej zarabiających gwiazdorów w historii.

Źródło: Kim Kardashian Instagram

Na czym zarabia Kim Kardashian West?

Tymczasem celebrytka dorobiła się ogromnego majątku nie tylko na reklamach na Instagramie. Według Forbes jest to zasługa dwóch firm, których jest właścicielką. Kosmetyczna KKW Beauty i odzieżowa Skims. Udziały marki kupił koncern Coty. Dzięki temu celebrytka uzyskała 0,5 miliarda dolarów. Forbes wycenił udziały w Skims na 225 mln, a całą markę na 0,5 mld. Kim Kardashian zarabia również poprzez zakup nieruchomości, inwestycje i posiada spory zapas gotówki.

Źródło: Forbes, WPROST

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Close
Close