Media

Zidentyfikowano nagie modelki z Dubaju, którym grozi więzienie [FOTO]

Nagie modelki, o których ostatnio głośno w mediach przez “niemoralność” w Dubaju, zostały zidentyfikowane przez Internautów. Okazuje się, że zostały zatrudnione przez izraelską agencję pornograficzną i “nie wiedziały”, co im grozi za takie zachowanie. Dodatkowo panie pochodziły głównie ze wschodniej Europy, a ich rodziny oczywiście nie wiedziały, czym zajmują się na co dzień.

Rosyjskie media wskazały, że głównym organizatorem imprezy był 33-letni programista Alexey Kontsov. Przyznał w rozmowie z policją, że popełnił “olbrzymi błąd” udostępniając zdjęcia z sesji w mediach społecznościowych. Twierdzi bowiem, że nie zdawał sobie sprawy, że łamie lokalne prawo. Tymczasem rozpowszechnianie nagich fotografii jest surowo karane w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i traktowane jest jak przestępstwo.

Źródło: Alexey Kontsov

Dubaj tonie w głębokiej recesji przez pandemię i spadek cen ropy

Z tego powodu wszystkim kobietom grozi kara 6 miesięcy więzienia oraz 5 tysięcy dirhamów (ok. 1350 USD). 40 modelek, które brały udział w sesji, pochodzi z Ukrainy oraz innych krajów byłego Związku Radzieckiego, w tym Rosji, Białorusi i Mołdawii.

Źródło: Nagie modelki w Dubaju

Jak się okazało, wśród fotografów było ukraińska modelka Dariya Khorunzhenko, lat 19, z Połtawy. Wśród modelek znalazły się również Ekaterina Kashenko i Sophia Tkachuk. Ponadto w sesji wzięła udział także córka prominentnego rosyjskiego biznesmena, ale nie wspomniano jej imienia w artykule.

Źródło: Nagie modelki w Dubaju, Instagram

Prawniczka jedną z modelek, które biorą udział w sesjach w Dubaju

Jedną z zatrzymanych jest również Jana Graboszczuk. Jak wynika z relacji bliskich kobiety, nikt nie miał pojęcia, czym zajmuje się na co dzień. 27-latka jest absolwentką prawa, co dodatkowo wywołało szok u jej rodziny.

20-letni brat “modelki”, Taras, powiedział w mediach, że:

Nikt nawet nie podejrzewał charakteru jej działalności. Pojechała na wakacje, a potem nie wiem, co było dalej. Tak, planowała tam sesję zdjęciową… Ale nie miałem więcej informacji na ten temat.

Wcześniej próbowała swoich sił jako kelnerka i hostessa. Natomiast “modelką” została raptem rok temu.

Wszyscy zatrzymani zostali przekazani prokuraturze. Policja oświadczyła, że:

Jest to niedopuszczalne zachowanie i nie odzwierciedla wartości i etyki społeczeństwa Emiratów.

Jak wskazują media, sytuacja może dodatkowo utrudnić rozmowy dyplomatyczne między ZEA a Izraelem. Obydwa państwa nawiązały stosunki dyplomatyczne raptem kilka miesięcy temu. Porozumienie, które powstało w życie 15 września ub. r. za pośrednictwem USA.

Zdjęcia modelek z nagiej sesji zdjęciowej w Dubaju

Ekaterina Kashenko Instagram
Sophia Tkachuk Instagram
Marianna Fedchuk Instagram
Diana Zbulua Instagram
Jana Graboszczuk Instagram
Jana Graboszczuk Instagram

 

Źródło: Ofeminin, Top-Channel.tv, Global Village Space, Daily Mail

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close