MediaPaństwoPolityka

Pawłowska robi fikołka i broni policjantów z Głogowa. W grudniu ich krytykowała

Naczelna hipokrytka sejmu przemówiła.

Ostatni protest proepidemików i środowisk kibicowskich w Głogowie wywołał poruszenie wśród Internautów. Zadecydowała o tym brutalna reakcja policjanta wobec kobiety, która według opinii świadków była dość agresywna. Incydent skomentowała Monika Pawłowska, która broniła policjantów. Jeszcze w grudniu na Strajku Kobiet nie miała tyle wyrozumiałości.

Monika Pawłowska, która w ostatnim czasie dokonała transferu z Lewicy do Porozumienia Jarosława Gowina, szybko zmieniła swoje poglądy na działania policji. Na wieść o wykorzystaniu gazu i pałek teleskopowych przez policje, Pawłowska zaczęła bronić funkcjonariuszy zgodnie z polityką partii:

Brutalny atak policjanta na protestującą kobietę. Białoruś? Nie, to Głogów.

Tymczasem jeszcze nie tak dawno temu, sama protestowała przeciwko użycia siły wobec protestujących na Strajku Kobiet. Wówczas składała wniosek o wytłumaczenie użycia pałek teleskopowych do Jarosława Kaczyńskiego.

Monika Pawłowska i jej hipokryzja w kilku Tweetach

Wielu byłych “kolegów” partyjnych zauważa, że Pawłowska wypowiada się jedynie zgodnie z linią partii. Nie umniejsza to jednak faktu, że pobita kobieta na filmie była bardzo agresywna wobec funkcjonariuszy. W sieci pojawiły się kolejne filmy, na których widać, że jej zachowanie wywołało reakcję policjanta. Uwaga, wulgarny język:

Mimo to Michał Szczerba z PO stwierdził, że Pawłowska to “Judasz Iskariota”, a jej fikołki intelektualne źle o niej świadczą. Internauci przypominają jednak, że nie jest ona pierwszą polityk, która z dnia na dzień “zmieniła swoje poglądy”.

Jak widać punkt widzenia, zależy od punktu siedzenia.

Źródło: wPolityce, Wprost, Dziennik.pl

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close