Biznesowi celebryci

Patoyoutuber “Kamerzysta” ZNĘCA SIĘ nad niepełnosprawnym chłopcem! “Skurw***ństwo”

Nie od dziś wiadomo, że wielu Youtuberów i influenserów, to ludzie bez jakichkolwiek zasad moralnych i etycznych. Dla nich liczą się jedynie wyświetlenia i lajki. Taką osobą jest “Kamerzysta”, który bez skrupułów nędza się nad niepełnosprawnymi i biednymi osobami. Może czas w końcu ukrócić patologię takich psudogwiazdeczek, których jedynym osiągnięciem jest umiejętność trzymania kamery?

Youtuber “Kamerzysta“, czyli Łukasz Wawrzyniak, na jednym z aktualnych filmów zmusza niepełnosprawne intelektualnie chłopca do dehumanizujących czynności. “Koledzy” gwiazdeczki naśmiewają się z ofiary, twierdząc, że jest “po**ebany i głupi”. Za wszystko niepełnosprawny chłopiec otrzymuje pieniądze od “Kamerzysty”, który niczym socjopata co chwila się z niego naśmiewa.

Wawrzyniak, który obecnie posługuje się pseudonimem “Kamuś“, zasłynął wśród najmłodszej widowni naśmiewaniem się z osób chorych na HIV, bezdomnych i niepełnosprawnych. W filmie “Jak daleko posunie się za pieniądze” możemy zobaczyć, jak młody chłopak za kilkaset złotych rozbija sobie na głowie cegłę, zostaje zmuszony do tarzania się w błocie i jedzenia kocich odchodów.

Influencerki próbowały się wylansować na Strajku Kobiet, no ale internet nie wybaczył

Kamerzysta znęca się nad niepełnosprawnymi

Problem jedynie w tym, że na film szybko zareagowała Agnieszka Chułek, której chłopiec jest wychowankiem. Na Facebooku napisała:

Cały dzień zastanawiałam się, czy to udostępnić. Postanowiłam jednak, że tak. Dlaczego? Dlatego, że to czyste sku*wysyństwo!!!! W nagraniu widać naszego byłego wychowanka, który jest niepełnosprawny intelektualnie. Co za tym idzie, nie potrafi zbyt dobrze (o ile w ogóle) przewidywać skutków swoich działań ani podejmować racjonalnych decyzji.

Czy to przeszkadzało twórcom filmu? W ogóle! W świadomy i perfidny sposób wykorzystali go do robienia obrzydliwych, dehumanizujących zadań. Ten po*eb, jak go nazywają na początku, jeszcze do niedawna był wychowankiem domu dziecka, a jeszcze wcześniej był zaniedbywanym, maltretowanym dzieciakiem wychowywanym przez ulicę. Kilka lat temu nie za bardzo miał w co się ubrać, a jego stary całą kasę “brał na przelew”.

Czy dziwi więc, że mając w perspektywie zarobienie kilka stów, zgadza się na to wszystko? No nie (…). Pewnie, można powiedzieć, że chłopak jest dorosły, wie, co robi i nikt go do tego nie zmuszał, ale przypominam wstęp tego wywodu – JEST NIEPEŁNOSPRAWNY INTELEKTUALNIE!!!

Źródło: Agnieszka Chułek FB, Kamerzysta

Kobieta napisała również, żeby zgłaszać film jako znęcanie się i aby Youtube zamknął konto “Kamusia”. Ma również zastrzeżenia do rodziców, aby sprawdzali, co ich dzieci na co dzień oglądają.

Osoby takie jak Łukasz Wawrzyniak przyczyniają się do wzrostu patologii i niebezpiecznych zachowań wśród młodzieży. Właśnie przez takich youtuberów, jak on, wzrasta agresja oraz dehumanizacja osób z niepełnosprawnościami. Jak wskazuje Agnieszka Chułek, czas najwyższy przestać lekceważyć takie osoby i wyciągnąć od nich konsekwencje.

Jak wygląda “Kamerzysta”?

Youtuber nie ukrywa swojego profilu publicznego. Z racji tego również, że stał się osobą publiczną, to musi zdawać sobie sprawę również ze swojej odpowiedzialności.

Źródło: Youtube Kamerzysta

Źródło: Pudelek, Noizz, wMeritum, Wprost

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Close
Close