Biznesowi celebryciGospodarkaMedia

Lech Wałęsa szuka pracy, bo jest bankrutem. Zamieścił ogłoszenie w Internecie

Były prezydent Lech Wałęsa najwyraźniej jest w trudnej sytuacji finansowej, ponieważ zaczął szukać pracy za pomocą Internetu.

Lech Wałęsa, niegdyś prezydent Polski, Legenda “Solidarności“, a dla niektórych były agent SB o pseudonimie “Bolek”, znalazł się w kryzysie, i to niemałym. Jak się okazuje, niedawno umieścił ogłoszenie o pracę na portalu flexi.pl, który jest przeznaczony dla osób powyżej 50. roku życia.

Emerytowany polityk zaprezentował się w samych superlatywach. Treść jego ogłoszenia brzmi następująco:

Doświadczony przywódca, świetny mówca, laureat Pokojowej Nagrody Nobla, prezydent RP 1990 – 1995, współzałożyciel i pierwszy przewodniczący NSZZ Solidarność, poprowadzi spotkania i szkolenia z leadership, przyjmie zaproszenia na spotkania motywacyjne w firmach, ale też w rodzinach, możliwe dodatkowe usługi promocyjne, wspólne zdjęcia, autografy.

Czy Wałęsa stawia ewentualnym pracodawcom wysokie wymagania? Cóż, opozycjonista życzy sobie minimum 20 tys. złotych za 1-2 godzinne spotkanie, chociaż oczywiście “cena jest do ustalenia”. Jak twierdzi, ma spore doświadczenie w budowaniu dobrego imienia Polski zagranicą:

Mimo, że mam emeryturę prezydencką, ale też czuję, że chcę się dzielić swoją wiedzą i doświadczeniem w budowaniu dobrego imienia Polski w świecie. Spotykałem się z przywódcami państw, z królami, z Papieżem, chętnie przekażę doświadczenia i wiedzę w polskich firmach, wezmę udział w ich promocji na świecie, by budować realną wartość polskiej gospodarki.

Przypomnijmy, że jeszcze w grudniu 2020 roku Wałęsa w rozmowie z Polsat News przyznał, że święta w jego rodzinie nie będą obfitowały w luksusy:

W tym roku nikt nie dostanie ode mnie prezentu, bo jestem bankrutem. Jeździłem i dorabiałem, to mi starczało, a teraz to się skończyło. Nie ma środków. Był czas, że miałem, to je rozdawałem. Rozdałem i stanąłem z pustą kieszenią.

Jak myślicie – czy znajdą się chętni do skorzystania z usług Lecha Wałęsy?

Źródło: bankier.pl, polsatnews.pl

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close