Biznesowi celebryci

Youtuber “Kamerzysta” trafił do aresztu. Łukasz W. oficjalnie oskarżony

Youtuber “Kamerzysta”, który udostępniał filmy pod ksywą “Kamuś”, został oficjalnie oskarżony o znęcanie się nad niepełnosprawnym. Gwiazdeczka internetu trafiła do aresztu i grozi mu aż 8 lat pozbawienia wolności. Jego koledzy wciąż są na wolności.

Kilka dni temu na kanale “Kamusia”, który poznał się internautom z patologicznych treści, w końcu odpowie za swoje czyny. Przez wideo, na którym każe niepełnosprawnemu chłopakowi jeść odchody, tarzać się w błocie i wykonywać inne czynności, może otrzymać karę więzienia do lat 8.

Patoyoutuber “Kamerzysta” ZNĘCA SIĘ nad niepełnosprawnym chłopcem! “Skurw***ństwo”

Choć sam “celebryta” twierdził, że nie wiedział o niepełnosprawności ofiary, to Internauci szybko znaleźli dowód, że prawda jest zupełnie inna. Film, na którym śmieje się z kolegą z jego niepełnosprawności, możecie zobaczyć pod tym linkiem.

Jak informuje portal Wirtualne Media, prokuratura ogłosiła Kamerzyście i jego dwóm kolego zarzuty. Rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Szczecinie Alicja Macugowska-Kyszka, przekazała w komunikacie, że:

Prokurator ogłosił im zarzut psychicznego znęcania się nad osobą nieporadną z uwagi na stan psychiczny, tj. czyn kwalifikowany z art. 207 par. 1 a kodeksu karnego. Zagrożony jest on karą od sześciu miesięcy do ośmiu lat pozbawienia wolności. Prokurator uznał, iż co do jednej osoby wystarczającym środkiem zapobiegawczym dla zapewnienia prawidłowego toku postępowania będzie zastosowanie środka o charakterze izolacyjnym i w związku z tym wydał postanowienie o zastosowaniu wobec tej podejrzanej dozoru policji oraz zakazu kontaktowania się ze współpodejrzanymi, oraz pokrzywdzonym.

Kamerzysta aresztowany, grozi mu 8 lat więzienia

W stosunku do drugiego z członków “ekipy” Kamusia sąd zastosował dozór policyjny. Wideo zostało usunięte z Youtube dopiero po 4 dniach od zgłoszenia. Konto youtubera było subskrybowane przez ponad 1 mln użytkowników, z czego większość osób nie miała nawet 18 lat.

Kamuś już wcześniej udostępniał bardzo kontrowersyjne materiały, w tym żartował z samobójstwa, czy dodawał włosy łonowe do posiłków w restauracji. W przeszłości współpracował również z innym patologicznym twórcą treści – Lordem Kruszwilem. Mężczyzna był oskarżony m.in. o “deprawację seksualną małoletnich”.

O treściach, jakie udostępniał Kamerzysta i jego koledzy dowiecie się więcej z tego filmu:

Źródło: Wirtualne Media, Szczecin Nasze Miasto

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close