Biznesowi celebryciBusiness lifestyleHandelInwestycjeMarketingMediaPolska

Prezenter TVP Tomasz Kammel będzie sprzedawać… skarpety

Kammel będzie sprzedawał skarpety

Dziennikarz i prezenter telewizyjny Tomasz Kammel postanowił zająć się… sprzedażą skarpet.

Moi Drodzy! Życie jest za krótkie, by nosić nudne skarpety!!! Dlatego powstały KAMMELOVE! Wszystko, co musicie o nich wiedzieć: są kolorowe. Ekstremalnie wygodne. Niesamowicie wytrzymałe. Eleganckie i łatwo dostępne.

– reklamuje skarpety Tomasz Kammel.

Prezenter TVP tłumaczy, że zdecydował się na ten krok, bo zna się na skarpetach jak mało kto.

Dlaczego je stworzyłem? Bo znam się na skarpetach. Bo od dawna marzyłem o własnej marce. Bo znalazłem fantastycznego partnera @mozz_official. I przede wszystkim, dlatego że życie jest za krótkie, by nosić nudne skarpety. Czekam na Wasze opinie i odczucia. Zaczyna się nowa wielka przygoda, do której Was zapraszam!

– zachęca Kammel.

W ofercie można znaleźć siedem modeli skarpet KAMMELOVE w różnych kolorach. Dostępne są na stronie firmy Mozz, producenta skarpet. Pojedyncza para skarpet kosztuje 35 złotych, a opakowanie 3 sztuk można kupić już za 90 złotych.

Karnowski tłumaczy: Jeśli chcesz upadku rządu, masz duży grzech

A może wazelinki?

Sam Kammel zasłynął w ostatnim czasie festiwalem wazeliny dla prezesa TVP Jacka Kurskiego. Podczas wielkanocnego koncertu świątecznego “Cud życia” na TVP wystąpił Andrea Bocelli i jego syn Mateo. Koncert w Filharmonii Podlaskiej zapowiadano od tygodni. Nagranie wykonano w połowie marca, kilka dni przed narodzinami dziecka prezesa TVP Jacka Kurskiego, dlatego na samym koncercie przebywał on wraz z żoną w ostatnim trymestrze ciąży.

Wydarzenie rozpoczęło się od zaśpiewania Barki, ulubionego utworu Jana Pawła II, o czym wspomniał prowadzący Tomasz Kammel. Następnie zapowiedziano wydarzenie wieczoru, czyli występ Andrea Bocellego i jego syna Mateo. Koncert wziął swoją nazwę od historii artysty, którego matka omal nie dokonała aborcji. Kobieta otrzymała wiadomość, że chłopiec urodzi się z wadami, jednak nie zdecydowała się na zabieg. Ta historia idealnie pasuje do polityki PiS, który w ostatnim czasie promuje całkowity zabieg aborcji, nawet w wyniku ciężkich wad płodu.

Z tego powodu Tomasz Kammel zwrócił się do widowni, mówiąc:

Bocelli zatytułował swój koncert “Cud życia”. I to bardzo pięknie wpisuje się w ducha świąt Wielkiej Nocy, ale nie tylko. Wpisuje się również w to, co widzę na sali, bo cud życia jest choćby w pierwszym rzędzie. A wraz z cudem jego rodzice – Joanna i Jacek Kurscy.

Kammel, aby dodatkowo przypomnieć się widzom oraz samemu Kurskiemu, powiedział:

Tym wszystkim cudom, jak się już urodzą, to proszę wspomnieć, że ja o nich dzisiaj mówiłem.

Jacek Kurski wraz z żoną, zostali rodzicami 25 marca. Joanna Kurska urodziła córeczkę.

Źródło: Instagram

  

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Close
Close