Kultura i sztukaMarketingMediaPolskaŚwiatZdrowie i medycyna

“Magia nagości” się nie pojawi. Premiera przesunięta… bezterminowo

“Magia nagości” przesunięta “bezterminowo”

Nadawca kanału Zoom TV, Kino Polska SA poinformowało o odłożeniu w czasie premiery show randkowego “Magia nagości. Polska”, która zaplanowana była na 14 maja. Jednocześnie nie poinformowano widzów o nowej, możliwej dacie startu programu. Z nieoficjalnych doniesień wynika, że nadawca przesunął format “bezterminowo”, czyli po prostu nie wyemituje go wcale.

Skąd taka decyzja? Z kontrowersji, które narosły wokół programu. “Magia nagości. Polska” jest oparte na brytyjskim formacie „Naked Attraction” produkcji Studia Lambert, które jest częścią All3Media. Formuła programu polega na tym, że uczestnicy wybierają kandydata lub kandydatkę na randkę jedynie na podstawie ich nagich ciał. Program jest eksperymentem telewizyjnym, który próbuje odpowiedzieć na pytanie, czy wybór partnera lub partnerki wyłącznie w oparciu o cechy fizyczne determinuje na przykład powodzenie związku.

Polska wersja programu nie miała jeszcze premiery, a już złożono na nią 5 skarg do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Teresa Brykczyńska, rzeczniczka prasowa organu poinformowała, że 4 skargi był indywidualne, a jedna to skarga Fundacji Mamy i Taty. Cztery wystąpienia mają dotyczyć już wyemitowanych odcinków zagranicznych wydań formatu. Z kolei skarga Fundacji Mamy i Taty nie dotyczyła konkretnych wydań audycji, a zapowiedzi związanej z pojawieniem się polskiej edycji programu.

Obecnie prowadzone są postępowania dotyczące odcinków wyemitowanych 11 i 25 kwietnia 2021 roku (godz. 23:00) – w tych sprawach zwróciliśmy się do nadawcy o przekazanie materiałów niezbędnych do przeprowadzenia analizy.

– poinformowała Teresa Brykczyńska.

Ekipa usunęła etykiety piwa Buh z teledysku, który chyba był reklamą

Kontrowersyjne, ale bardzo popularne show

“Magia nagości. Polska” miała być największą i zdecydowanie najdroższą produkcją w historii stacji. Według założeń premierowe odcinki programu miały być emitowane w piątki o godz. 23.00, począwszy od 14 maja 2021 roku.

Co najciekawsze, na początku kwietnia rozpoczęły się zdjęcia do show. Zoom TV chciało wyprodukować dwanaście 45-minutowych odcinków programu. Program miała prowadzić aktorka Beata Olga Kowalska, znana m.in. z serialu „Ranczo”, a za produkcję odowiadało Jake Vision.

Dotychczas pokazanych siedem edycji zagranicznych wersji programu “Magia nagości” w Zoom TV oglądało średnio 103 tys. widzów. Show około trzykrotnie podnosi średnie długookresowe wyniki oglądalności stacji.

Źródło: Wirtualne Media 

 

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Close
Close