Kultura i sztukaMedia

“Przyjaciele” wracają. HBO Max udostępniło teaser. Kiedy premiera?

Serial “Przyjaciele” od lat przykuwa przed ekranami rzesze fanów. Przygody szóstki sympatycznych bohaterów wpisały się w kanon seriali komediowych lat 90. Po wielu latach nadszedł w końcu czas na powrót Chandlera, Rossa, Joeya, Moniki, Rachel i oczywiście Phoebe.

Jak zapowiedziało HBO Max, Friends Reunion będzie miało premierę 27 maja, a jego nazwa to “The One Where They Get Back Together”. Trzeba jednak zaznaczyć, że nie jest on kolejnym odcinkiem Przyjaciół, a jedynie spotkaniem po latach, w którym to bohaterowie ponownie pojawią się na ekranie i dawnym planie zdjęciowym.

Netflix podnosi ceny w USA! Następna będzie Polska?

Aktorzy podzielą się materiałami zza kulis, ale jak zaznaczają producenci – nie będą odgrywali swoich oryginalnych postaci. Sam odcinek specjalny miał mieć premierę w zeszłym roku, ale przez pandemię koronawirusa producenci i aktorzy musieli przesunąć nagranie.

Przyjaciele znowu razem

Na szczęście wszyscy bohaterowie zjawią się na planie: Matthew Perry (Chandler), Jennifer Aniston (Rachel), Courteney Cox (Monica), Lisa Kudrow (Phoebe), Matt LeBlanc (Joey) i David Schwimmer (Ross).

Na planie nie zabraknie również postaci drugoplanowych. Dlatego pojawią się: Maggie Wheeler (Janice), James Michael Tyler (Gunther), Reese Witherspoon (Jill) i Tom Selleck (Richard). Nie zabraknie także Elliott Gould i Christina Pickles, którzy grali rodziców Rossa i Moniki, Jack i Judy.

Serial Przyjaciele to jeden z najpopularniejszych serialu lat 90. Ostatnio ponownie zdobył popularność, kiedy najpierw Netflix, a następnie HBO zdecydowało się na jego publikację na swoich platformach VOD.

Źródło: BBC

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Close
Close