Media

Nie zgadniesz, co studiowała morderczyni ze Stowarzyszenia KoLiber

Zabiła z wściekłości i miłości.

Zuzanna Karolina B., która zabiła swojego chłopaka, ma za sobą ciekawą przeszłość. Była prezes warszawskiego oddziału KoLiber pracowała m.in. w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, a także była prezesem zarządu Fundacji Portia. Jej partner Igor Wyszyński-Karłoski był zaś członkiem Młodzieżowej Rady Miasta Lublina. Niestety jak wynika z opowieści świadków, do tragedii doprowadziła chorobliwa zazdrość kobiety.

Zabójstwo młodego działacza Igora Wyszyńskiego-Karłoskiego wstrząsnęło wieloma osobami. 21-latek był aktywny w środowisku politycznym w Lublinie. Stąd blisko mu było do Karoliny Zuzanny B. – prominentnej działaczki stowarzyszenia KoLiber, która pracowała między innymi jako sekretarz jednego dyrektora w kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Była prezes warszawskiego oddziału KoLiber zamordowała swojego chłopaka

Była prezes warszawskiego oddziału KoLiber, Karolina Zuzanna B. zabiła Igora Wyszyńskiego-Karłoskiego

Z jej publicznego profilu LinkedIn dowiadujemy się między innymi, że była stażystką w biurze senatorskim jednego z prominentnych polityków. Angażowała się także na studiach, m.in. była główną organizatorką Juwenaliów na Uczelni Łazarskiego w Warszawie, gdzie zresztą kończyła prawo.

Karolina Zuzanna B. Instagram
Źródło: Karolina Zuzanna B. Instagram, KoLiber

Studiowała także prawo na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, a także zdobyła licencjat z kryminologii stosowanej i historii. Zasiadała także w parlamencie studentów RP oraz samorządzie studentów UPH.

Karolina Zuzanna B. Instagram
Źródło: Karolina Zuzanna B. Instagram, KoLiber, LinkedIn

Hiszpanie zaspokoili średniowieczny głód pieniądza i sprowadzili na siebie klęskę

Całą karierę i świetlaną przyszłość kobiety zakończył pamiętny sobotni wieczór, podczas którego ponownie pokłóciła się ze swoim chłopakiem. Świadkowie niestety milczą na ten temat, choć wielu sąsiadów stwierdziło w rozmowie z mediami, że była to “bardzo głośna para”.

Karolina Zuzanna B. Instagram
Źródło: Karolina Zuzanna B. Instagram, KoLiber

Kobieta obecnie nie tłumaczy swojego motywu. Tabloid Super Express przekazał informację, że postawiono jej zarzut zabójstwa. Prokuratura zadecydowała, że wobec kobiety należy zastosować trzymiesięczny areszt. Grozi jej dożywocie.

Źródło: Igor Wyszyński-Karłoski
Źródło: Igor Wyszyński-Karłoski
Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close