Media

Jaś Kapela zniszczony przez Krzysztofa Stanowskiego w HejtPark xD

Krzysztof Stanowski, to jeden z najpopularniejszych dziennikarzy sportowych w kraju, który często dotyka spraw społecznych i politycznych. Do swojego programu HejtPark zaprasza ludzi często o skrajnie przeciwnych poglądach. Tym razem padło na Jasia Kapeli i rozmowy na temat opłaty reprograficznej.

Jaś Kapela to jeden z najbardziej kontrowersyjnych dziennikarzy w Polsce ze względu na swoją skrajnie lewicowe poglądy polityczne. Tym razem wystąpił u Krzysztofa Stanowskiego, gdzie przekonywał go “do swoich racji”. Oczywiście skrytykował dziennikarza, że ten “wspiera” seksizm, a nawet stwierdził, że powinien za wywiad otrzymać pieniądze.

Tyskie z genialną reklamą dla zwolenników PO i PiSu

Kapela stwierdził w rozmowie, że w Polsce jest ponad 4 mln kobiet, a swój wywód opierał na pewnym raporcie. Kiedy Stanowski zarzucił mu, że twórczynie dokumentu same przyznały, że opiera się na niereprezentatywnej grupie oraz jest nieobiektywny, to Kapela próbował zmienić temat.

Dodatkowo Jaś Kapela zażyczył sobie pieniądze za udział w programie, poprosił wyraźną kwotę – 1000 zł. Na odpowiedź Stanowskiego nie trzeba było długo czekać, ponieważ dziennikarz przekazał mu 600 zł “pod stołem”.

Kiedy próby rozmowy spełzły na niczym, Stanowski zapytał o ustawę reprograficzną. Kapela usilnie przekonywał, że każdy powinien płacić “takim artystom jak on”, bo on w sumie jest poetą i mu się należy.

Dlaczego mam Ci płacić, jeśli produkuje telewizor, za to, że Ty piszesz wiersze? – zapytał Stanowski. – No bo, ludzie mogą oglądać te wiersze na telewizorach – odpowiedział Kapela.

Na argument, dlaczego mają płacić osoby “za te wiersze”, nawet jeśli nie mają telewizorów, Kapela zapytał:

No to po co ja mam płacić na więzienia, choć nie byłem w więzieniu?

Stanowski odpowiedział:

Po to, aby ci ludzie nie chodzili po ulicach i Ciebie jeszcze bardziej nie gwałcili.

Kiedy przyszło do rozmowy o katastrofie klimatycznej, Stanowski wprost zarzucił Kapeli, że jest hipokrytą, bo sam tworzy poezję, której nikt nie czyta. Ponadto zasugerował, że na poczet “książek” Kapeli musiały zostać wycięte drzewa, które samo w sobie było katastrofą. Na dowód tego przeczytał jeden z wierszy Jasia, pytając przekornie, czy było sensem wycinanie drzewo, aby wydrukować takie dzieło:

Przestrzegam prawa. Płacę podatki. W moim kraju są ludzie, którzy są dla siebie przyjaźni.  Policja zawsze służy pomocą, a posiadanie narkotyków grozi wyłącznie tym, że się je zażyje.

HejtPark z Jasiem Kapelą oglądacie na własną odpowiedzialność

 

Tagi

Polecane artykuły

2 Komentarze

  1. Serio zwyrol który zna gwałcicieli i nic z tym nie robi kogoś bawi? Mnie patrzenie na tego człowieka po tych słowach tak po ludzku obrzydziło.

  2. Bardzo dobry odcinek. Wśród tego towarzystwa co chce Nas okraść nazywanych szumnie artystami nie ma nikogo z kim można by prowadzić rozmowę na poziomie. A ten gość tego programu sam chciał przyjść by wytłumaczyć Stanowskiemu i ludzią dlaczego chcą nam zabierać bezprawnie pieniądze. Jak chciał to przyszedł. A jaki poziom miał gość? Żenujący, godny politowania i wstydu iż takie coś ma się za artystę/poetę. Osoba nienawidząca nikogo i niczeg prócz siebie, nie mająca żadnych wartości, życząca Stanowskiemu śmierci TAK NA ANTENIE! (Wyraził nadzieje iż prowadzący nie pożyje dłużej niż 5 lat) bez wiedzy i argumentów. Poziom odcinka byl bardzo niski ze względu na gościa ale przynajmniej ludzie przejrzą na oczy bo to jest odbicie zachłannych i nienawidzących ludzi Zielonych, lewicy i całej tej ordynarnej zachłannej, pustej,…dopiszcie sobie co chcecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close