HandelKultura i sztukaMarketingMediaPaństwoPolitykaPolskaPrawoTechnologie

“Serki HOMO” zdelegalizowane? Para gejów sprankowała Polaków

Serki HOMO do delegalizacji

Jakub i Dawid, para gejów – YouTuberów, postanowiła sprankować mieszkańców Łowicza. W celu ośmieszenia przyjętej przez Łowicz uchwały o “Strefie wolnej od LGBT”, namówili 120 mieszkańców Łowicza do zakazu sprzedaży… serków homogenizowanych. YouTuberzy śmieszkowali, że “Serki HOMO to ukryta propaganda LGBT” i żądali ich wycofania ze sprzedaży.

Co na to mieszkańcy Łowicza? Niestety złapali przynętę. Tłumnie podpisywali w weekend petycję za zakazem sprzedaży serków homogenizowanych na terenie powiatu łowickiego. Wszystko przez nazwę “serki homo”, która kojarzyła się im… ze środowiskiem LGBT. W ciągu czterech godzin organizatorom udało się zebrać 120 podpisów.

Z absurdem jakim są strefy wolne od LGBT nie można poważnie dyskutować. Można z tym walczyć tylko w równie absurdalny sposób. Mimo, że akcja była tylko żartem, przeraziła nas liczba zebranych podpisów.

– mówi YouTuber Dawid Mycek.

YouTuber dodał, że wspólnie z mężem mają w planach kolejne filmy śmieszkujące ze “stref wolnych Od LGBT”.

Zamierzamy odwiedzać kolejne strefy LGBT z podobnymi pomysłami i poprzez taką nieco absurdalną formę chcemy ludziom pokazać jak absurdalnym pomysłem są same strefy wolne od LGBT.

– mówi Dawid Mycek.

Zniszczyli żłobek “Tęczowy Domek”, bo nazwa kojarzy się z LGBT?

Gdy trolling wchodzi za mocno…

YouTuber zdradził również jak narodził się pomysł na niecodzienny prank w Łowiczu.

Kuba wpadł na pomysł, że skoro potocznie mówi się “serek HOMO”, to ciekawe, czy jak się zwróci ludziom uwagę na ten przedrostek, to czy nagle nie zacznie im przeszkadzać. Generalnie spodziewaliśmy się, że ogromna większość ludzi wyczuje absurd i zauważy, że to nie ma nic wspólnego, ale okazało się, że ludzie bardzo przejęli się tematem i chętnie podpisywali petycję. Ku naszemu przerażeniu w ciągu 4 godzin zebraliśmy ponad 120 podpisów!

– mówi YouTuber.

Na szczęście była też całkiem duża liczba osób przeciwnych – hitem była Pani, która podarła nam kartki na środku rynku w Łowiczu, albo spierające się ze sobą babcie na końcu filmu.

– dodaje.

Przy okazji tego pranku warto przypomnieć również trolling Ruchu Ośmiu Gwiazd. W zeszłym roku do Urzędu Miasta w Kraśniku trafiła ich petycja w sprawie delegalizacji lub zmiany nazwy klubu piłkarskiego Ludowy Klub Sportowy “Tęcza” Kraśnik. Petycja została opublikowana w Biuletynie Informacji Publicznej.

To miał być żart. Chcieliśmy pokazać jak absurdalne uchwały podejmują radni z Kraśnika, którzy wszędzie widzą zagrożenie – a to ze strony LGBT, a to ze strony 5G i Wi-Fi. Wysłaliśmy tę petycję z przekonaniem, że po prostu nie zostanie przyjęta, a tu się okazuje, że radni będą nad tym głosować. Powiem szczerze, kiśniemy niemiłosiernie. XD

– czytamy w przesłanej odpowiedzi.

Ostatecznie jednak radni tym razem nie dali się złapać na trolling i petycja nie została uwzględniona.

Źródło: Wirtualne Media

 

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Close
Close