Bez kategorii

Jaś Kapela pokazał rozmowę z Krzysztofem Stanowskim. I się ośmieszył

Głośny wywiad, który “poeta” Jaś Kapela udzielił dziennikarzowi Krzysztofowi Stanowskiemu w Hejt Park, obił się szeroko w Internecie. Redaktor Krytyki Politycznej wypowiadał się m.in. o ustawie reprograficznej oraz wziął za rozmowę 700 zł. Na swoim Twitterze udostępnił zapis rozmowy ze Stanowskim o wynagrodzeniu. Problem tylko w tym, że redaktor HejtPark udostępnił całą rozmowę, czym jeszcze bardziej ośmieszył Kapelę.

Jaś Kapela po swoim nieudanym występie w Hejt Park u Krzysztofa Stanowskiego musiał mierzyć się z dużą dozą krytyki. Aby się obronić, udostępnił prywatną rozmowę z dziennikarzem, w której prosił o wynagrodzenie przed programem. To dodatkowo zaskoczyło internautów. W końcu sam prezentuje się jako “dziennikarz”, który twierdzi, że “pieniądze nie są ważne”.

Na swoim profilu zasugerował, że producenci programu “płacą” innym gościom, dlatego on także chce honorarium:

Sugerowanie, że producenci programu opłacają “gwiazdy” i celebrytów, którzy pojawiają się na antenie i, że jemu “też się należy” wywołało kolejną krytykę jego osoby. Wielu internautów bowiem bardzo negatywnie odniosło się do udostępnionego posta. Tymczasem wśród komentarzy, pojawił się wpis Stanowskiego, który zdecydował się opublikować dalszą część rozmowy.

Jaś Kapela zniszczony przez Krzysztofa Stanowskiego w HejtPark xD

Krzysztof Stanowski z Hejt Park odpowiada Jasiowi Kapeli na Twitterze

Dziennikarz zdecydowanie odpowiedział “poecie”, że nie płacą gościom za wizyty, nieważne czy jest się gwiazdą, czy niespełnionym poetą. Zasugerował również, że Kapela ponownie manipulował wypowiedzią, aby uzyskać z tego profit. “Artyście” manipulacja niestety nie wyszła.

Rozmowa Jasia Kapeli z Krzysztofem Stanowskim oburzyła internautów. Sam “poeta” twierdził, że wszyscy właściciele smartfonów i telewizorów powinni płacić dla takich artystów jak on. Jego argumentem był np.

No to po co ja mam płacić na więzienia, choć nie byłem w więzieniu?

Jaś Kapela trafi do więzienia na 3 lata, bo nie zgłaszał gwałcicieli?

Natomiast Stanowski po rozmowie, napisał na swoim Facebooku:

Gdzieniegdzie natrafiłem na głosy, że się nad Jasiem – tak chce być określany – pastwiłem. Hmm… Może finalnie taki był efekt, ale nie wiem, czy to moja wina. To mój gość zaczął od ataku na mnie w kwestiach związanych z przemocą wobec kobiet, co jest zarzutem dość chamskim i bolesnym, a potem okazało się, że nie umie w żaden sposób swoich zarzutów uargumentować. A jeszcze później okazało się, że nie umie uargumentować czegokolwiek. Być może nie była to kwestia intelektualna, tylko zdrowotna – bo w pewnym momencie chyba spadł mu cukier, skoro zlizał coś z dłoni.

Źródło: wMeritum.pl

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close