Business lifestyleGastronomiaHandelInwestycjeMarketingPolska

Żabka przejmuje platformę cateringu dietetycznego Dietly.pl

Dietly.pl przejęte przez Żabkę

Żabka Polska oraz firma MasterLifeSolutions zawarły umowę, w efekcie której lider wśród platform cateringu dietetycznego Dietly.pl dołączył do Grupy Żabka. Umowa stanowi finalizację procesu włączenia spółki MasterLife Solutions do Grupy Żabka.

Dietly.pl to przede wszystkim wygoda, dostępność i różnorodność, a także ekspercka wiedza, którą posiada nasz zespół. Współpracę w ramach Grupy Żabka postrzegamy jako szansę na wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań oraz funkcjonalności, które pozytywnie wpłyną na doświadczenia naszych klientów. Szczególnie cenna jest deklaracja Żabki dotycząca wspierania naszej koncepcji na dalszy rozwój platformy.

– mówi Waldemar Pieniak, współzałożyciel i CPO Dietly.pl

W ramach umowy Żabka stała się większościowym udziałowcem właściciela Dietly.pl, ale twórcy platformy, Przemysław Skokowski i Waldemar Pieniak, pozostaną w rolach osób zarządzających i udziałowców. Ich doświadczenie ma zapewnić kontynuację realizacji dotychczasowej wizji rozwoju platformy.

Catering dietetyczny to jeden z najszybciej rosnących segmentów rynku detalicznego w Polsce. Dzięki partnerstwu z Dietly.pl zyskujemy kolejny ważny element w ofercie wygodnych rozwiązań dla klientów w obszarze e-commerce. Struktura Grupy gwarantuje niezależny rozwój podmiotów w naszym portfolio. Dzięki temu, działając w podobnym segmencie, stają się wobec siebie komplementarne, jednocześnie zyskując potencjał Żabki jako wsparcie ich rozwoju.

– mówi Tomasz Suchański, prezes zarządu, CEO Grupy Żabka.

W Lublinie stanął “portal” do Wilna. Nie da się teleportować, ale i tak fajny

Nowe możliwości rozwoju

Jak przekazano w komunikacie, dostawcy cateringów dietetycznych zyskają na zwiększonej skali działania, będą mogli skorzystać także z wiedzy i unikatowego doświadczenia Grupy w ramach np. znajomości klienta czy logistyki. Dzięki włączeniu Dietly.pl do Grupy Żabka dla klientów biznesowych platformy pojawić się mają nowe możliwości do dalszego rozwoju.

Dietly.pl to największa, najdokładniejsza i najbardziej aktualna porównywarka cateringów dietetycznych w Polsce. Platforma działa od 2019 roku platforma i integruje ponad 400 dostawców cateringu dietetycznego z całej Polski. Klienci platformy otrzymują opcję zarządzania zamówieniami, wybierania, porównywania i wyszukiwania. W ramach ekosystemu platformy dostawcy rozwiązań dietetycznych mają do dyspozycji rozbudowany system CRM do zarządzania ofertą, pozwalający w sposób kompleksowy monitorować sprzedaż, tworzyć jadłospisy czy kontrolować procesy zarządzania produkcją.

Źródło: Wirtualne Media

 

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close